Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 64 m2, Praha 8 - Bohnice

29 900 czk / za měsíc

Pronájem bytu 2+kk, 64 m2, Praha

Život kvete v každém věku. V klidné okrajové lokalitě Bohnic na Praze 8 pronajímáme apartmány pro seniory v rezidenci Jasmín. Zcela nový bytový komplex propojuje ubytování s péčí o seniory. Jste srdečně zváni na prohlídku!

Klienti si mohou dle svých přání a potřeb vybrat byt k pronájmu v rámci rezidenčního bydlení. Toto zařízení umí poskytnout, pro ty, kteří potřebují, 24 hodin denně a 365 dní v roce profesionální zároveň laskavou pomoc jiné osoby. Součástí rezidence je jídelna s restaurací a ordinace lékaře. V rezidenci je průmyslová prádelna.

Aktivním seniorům nabízí Rezidence Jasmín možnost pronájmu bezbariérových bytů se společnou recepcí. Rezidenční bydlení poskytuje četné volitelné služby zdravotní a sociální péče, které usnadňují běžné domácí hospodaření. Pro klienty bývají organizovány volnočasové aktivity. Pronájem bytu je možné rozšířit o garážové stání a sklepní kóji.

Cena nájmu je závislá na velikosti bytu. Nájemné pro byty 1+kk je od 23 900 Kč měsíčně a pro byty 2+kk od 29 900 Kč. Nájemné již zahrnuje poplatky za energie, vodu, topení a standardní služby Rezidence Jasmín. Nájemce může rovněž požádat o sociální příspěvek na bydlení. Jeho výše je odvislá od pobíraného důchodu, pro průměrný důchod je přiznaný příspěvek přibližně 4 500 Kč/měsíčně.

Okolí rezidence poskytuje veškerou občanskou vybavenost i prostor pro odpočinek a relaxaci. Rezidence Jasmín je se svým okolím ideálním místem pro bydlení v zeleni na dosah centra Prahy. V docházkové vzdálenosti je k dispozici několik supermarketů a menších obchodů, drogerie a lékárna. Zhruba 650 m chůze od Rezidence Jasmín se nachází obchodní Centrum Krakov se širokou nabídkou obchodů, služeb, kaváren a restaurací. Poblíž obchodního centra je pobočka Městské knihovny Praha.

Kromě ordinace praktického lékaře v rezidenci je poblíž poliklinika Mazurská, největší zdravotnické zařízení v Bohnicích, poskytující širokou ambulantní zdravotní péči základních i specializovaných lékařských oborů. Od Rezidence Jasmín je vzdálená přibližně 500 metrů.

V docházkové vzdálenosti rezidence se nachází lesopark s Bohnickou vyhlídkou a hradištěm Na Farkách. Možnosti dlouhých vycházek umožňuje nedaleká Botanická zahrada Praha se skleníkem Fata Morgana se vstupem přímo z Bohnic, dále ZOO Praha, Trojský zámek, Čimický háj a Drahaňské údolí, kterým se line příjemná cyklostezka. Kdo rád plave, ocení blízké Koupaliště Ládví, či plavecký krytý areál Aquacentrum Šutka. V okolí jsou i další sportovní areály.

Centrum Prahy je vzdálené cca 30 minut cesty MHD. Nejbližší autobusová zastávka se nachází 3 minuty chůze od rezidence. Zastávka metra C (Kobylisy) je dostupná autobusem do 10 minut.

V případě zájmu Vás rád provedu rezidencí, seznámím Vás s nabízenými službami a provedu Vás apartmány, které budou nejvíce vyhovovat Vašim představám o spokojeném bydlení.
Číslo zakázky: 023-NP06484
Město: Praha 8 - Bohnice
Ulice: Řešovská
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 8
Celková plocha: 64 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavla Břicháčková

Břicháčková Pavla
RE/MAX G8 Reality 2
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 731 618 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?