Pronájem bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

27 000 czk / za měsíc
Výše nájemného nezahrnuje poplatky zálohy na spotřebu vody, správu a provoz společných prostor, která bude upravena v nájemní smlouvě měsíčními zálohami ve výši 6000,- Kč. Měřidlo elektřiny bude převedeno na nájemce.

Pronájem bytu 4+kk, 98 m2, Praha

NOVINKA K PRONÁJMU V ÚJEZDĚ - PROSTORNÝ BYT S GARÁŽÍ A VLASTNÍ ZAHRADOU!
Přímý zájemce nehradí provizi RK.

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme pronájem bezbariérového bytu o dispozici 4+kk (98 m2) se zahradou (142 m2) a vlastní garáží (18 m2), který najdete v uzavřeném soukromém areálu v Újezdě nad Lesy.
Pronajímaná jednotka nabízí kromě čtyř obytných místností i spoustu úložného prostoru v podobě dvou samostatných šaten. Dále jistě oceníte i dvě koupelny s WC: jednu hned u předsíně, tudíž patřící ke společenské části bytu, druhou - větší a s rohovou vanou - v soukromé zóně oddělené od zbytku bytu posuvnými dveřmi a sloužící výhradně domácím.
Z obývacího pokoje se dostanete i do relaxační zóny v podobě vzrostlé zahrady, kde si na terase můžete v klidu užívat zaslouženého odpočinku. Garáž příslušící k bytu máte tak jako vše ostatní příjemně při ruce - vjezd do ní je situován hned vedle vstupních dveří do domu a její boční vchod najdete přímo proti vstupu do jednotky.

Uzavřený areál s několika dalšími viladomy nabízí aktivní volnočasové vyžití dětem i dospělým - kromě dětského hřiště s posezením a místa na grilování máte i možnost v létě využívat společný bazén.

Újezd nad Lesy vám nabízí kompletní občanskou vybavenost – v obci je škola, několik školek státních i soukromých, obchody, lékaři, banka, restaurace, cukrárny, vyhlášená galerie s kavárnou, fotbalový klub i tenisové hřiště.
Přestože jste zbaveni ruchu centra Prahy, máte jej na dosah. Vlakem z Klánovic nebo Běchovic jste v něm do 20 minut, za stejnou dobu vás autobus dopraví i na metro.

Hledáme solidní nájemníky s vizí dlouhodobého pronájmu. Zavolejte si pro termín vaší prohlídky naživo!
Jednotka je k nastěhování ihned.
Spolupráce s realitními makléři je vítána!
Přímý zájemce neplatí provizi RK.
Číslo zakázky: 205-NP08584
Město: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Ulice: Domanovická
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 98 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?