Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Svitavy

12 000 czk / za měsíc
+ zálohy na služby a energie + kauce

Pronájem bytu 3+1, 76.9 m2, Svitavy

V dobré lokalitě, nedaleko krytého bazénu či sportovní haly ve Svitavách, Vám exkluzivně nabízím třípokojový jihozápadně orientovaný byt (kuchyně má okna severovýchodním směrem), o výměře podlahové plochy 76,9 m2 (včetně sklepa a terasy), s terasou přístupnou z kuchyně i ze zahrady společné pro všechny vlastníky bytových jednotek v domě. V bytě proběhla v roce 2007 celková rekonstrukce (nové rozvody elektřiny, plynu a vody + nová okna. Před čtyřmi roky byly instalovány nové vchodové dveře do bytu.
Ústřední vytápění bytu zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný v 11,5 m2 velkém sklepě přináležejícím k bytu. Ohřev vody zabezpečuje elektrický bojler s výměníkem s plynovým přítopem, umístěný v koupelně. Podlahy bytu jsou z dřevěných prken, kromě jednoho pokoje s betonovou podlahou. Podlahová krytina v bytě je plovoucí (částečně kuchyně, obývací pokoj), dlažba (částečně kuchyně, chodba, koupelna, WC, spíž) a koberce (zbývající pokoje). Byt je nabízený jako vybavený.
K měsíčnímu nájmu ve výši 12 000,- Kč bude nájemce každý měsíc hradit také zálohy na energie a služby ve výši min. 4 500,- Kč (konkrétní výše záloh se bude odvíjet od počtu osob v bytě). Při podpisu nájemní smlouvy nájemce kromě nájmu včetně záloh dále také uhradí kauci ve výši 24 000,- Kč a provizi RK ve výši 10 000,- Kč.
V případě potřeby informací o pronajímaném bytu či zájmu o osobní prohlídku mne prosím kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle či emailové adrese.
Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat si nájemce dle svého uvážení.
Číslo zakázky: 020-NP06888
Město: Svitavy
Ulice: Kijevská
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 76 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jakub Šindler

Šindler Jakub


 
Tel. na makléře:
+420 775 344 452

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?