Prodej chaty / chalupy, 72 m2, Blansko

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej chaty, 72,5 m2, Blansko

Hledáte útulnou chatu ideální pro pár nebo rodinu ve spojení s krásnou přírodou a dobrou dostupností do Blanska? Pak si nemůžete nechat ujít tuto nemovitost.
Jedná se o zděnou budovu s dřevěnými podlahami a stanovou střechou, která nabízí ideální prostředí pro celoroční obývání. Vytápění je zajištěno kamny na dřevo i uhlí a zděným krbem, který chatě dodává velmi příjemnou atmosféru.

Hlavní vchodem vstoupíte přes předsíň a kolem kuchyně do obývacího pokoje s jídelnou (17,5 m2), v níž se nachází kamna na tuhá paliva. Pokoj je propojen s terasou (11,6 m2), ideálním místem pro grilování a rodinný odpočinek.

Chata s užitnou plochou 72,5 m2 dále nabízí prostornou ložnici 18,7 m2 v podkroví, další místnost (6,9 m2), kterou lze využít jako dětskou hernu, pracovnu nebo druhou ložnici. Po dřevěném schodišti vystoupáte na půdu s rozlohou 14,7 m2, kterou můžete využít ke skladování sezónních potřeb nebo jako další místnost.

Do nemovitosti lze vstoupit i přes spodní terasu o rozloze 5,2 m2. V tomto patře se nachází prostorná společenská místnost (15,9 m2) s výhledem na zahradu a zděným krbem, koupelna se sprchou, WC, dílna a prostorný studený sklep (5,4 m2). Z terasy můžete sejít do spodní části zahrady, kde najdete ohniště s posezením, bazén a přístřešek na nářadí.

Celkově dobře udržovaná chata se 4 obytnými místnostmi, vlastní vrtanou studnou, septikem, elektroinstalací na 220 V i 400 V vybavená nábytkem i spotřebiči nadchne chataře, kteří hledají útočiště v klidné lokalitě k odpočinku a relaxaci v přírodě, i pár nebo rodinu, která hledá klidné bydlení v přírodě s dobrou dostupností do okresního města.

Chatová osada v Blansku – Češkovicích se využívá k rekreaci, odpočinku i zahrádkářství. Chata se nachází v bezprostřední blízkosti lesa, který láká na dlouhé procházky i projížďky na kole. Do CHKO Moravský kras se známými krápníkovými jeskyněmi, podzemní řekou Punkvou i propastí Macocha se dostanete autem za chvíli a pěšky příjemnou procházkou za dvě hodiny.

Nechte se unést atmosférou tohoto domova, který kombinuje klid venkova s pohodlím, které potřebujete pro dlouhodobý pobyt i bydlení.

Rád vás provedu touto jedinečnou nemovitostí.
Bez váhání mě můžete kontaktovat: 608 277 237

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky: 077-NP05883
Město: Blansko
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 72 m2
Plocha pozemku: 420 m2
Zastavěná plocha: 36 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Jímka
Plyn: Individuální
Balkón: Ano (4.4 m2)
Lodžie: Ne
Terasa: 16.8
Sklep: 5.4
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Němčanský

Němčanský Petr


 
Tel. na makléře:
+420 608 277 237

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?