Prodej chaty / chalupy, 35 m2, Borušov

1 790 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 35 m2, Borušov

Nabízím k prodeji chatu k rekreaci s krásným a velkým a udržovaným pozemkem v Borušově, části obce Svojanov v k.ú. Borušov u Svojanova.
Chata je dřevěná, její dispozice je 1+1 s verandou a příslušenstvím. Na chatku přímo vzadu navazuje dřevník (kůlna) jako sklad na nářadí.
Příslušenství je vybaveno umyvadlem a WC fungující na vodu ze zásobníku. Přímo na pozemku je hotový nový vrt na pitnou vodu. Přímo do chatky je zavedený slabý i silný el. proud. Vytápění je lokální. Výměra chaty je 28 m2, s dřevníkem 35 m2. V roce 2020 byla položena nová střešní krytina - asfaltový šindel a bylo provedeno nové oplechování. V chatě zůstává veškeré vybavení (v pokoji, kuchyni i verandě).
K chatě patří rozsáhlý téměř rovinatý pozemek o celkové výměře 1308 m2, zastavěná plocha chaty činí 39 m2, zahrada má 1269 m2. Část zahrady se sestává z udržované pravidelně sekané travnaté plochy s okrasnými dřevinami a za chatou se nachází část porostlá listnatými a jehličnatými stromy. V lesní části rostou v sezóně i jedlé houby. Celý pozemek je nově oplocený s novou brankou a bránou pro vjezd na pozemek. K chatě vede obecní zpevněná cesta, která se udržuje i v zimě.
Pozemek je dostatečně velký na případnou stavbu nového domku pro rodinnou rekreaci i pro trvalé bydlení.
Borušov je malebná obec, oblíbená k rekreaci s krásnou přírodou, přehradou, rybníky, obklopená lesy. V obci se nachází veřejná studánka s výbornou pitnou vodou, která je každému vždy k dispozici.
Dojezdová vzdálenost z Olomouce je cca 50 km časově do 40 minut.
Prohlídku doporučuji všem, kteří rádi odpočívají na klidném a krásném místě. Financování zajistíme.
Číslo zakázky: 020-NP07244
Město: Borušov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 35 m2
Plocha pozemku: 1308 m2
Zastavěná plocha: 39 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Roušarová

Roušarová Hana


 
Tel. na makléře:
+420 606 579 406

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?