Prodej chaty / chalupy, 18 m2, Brno

490 000 czk / za nemovitost
Uvedená cena je již včetně provize RK a právního servisu.

Prodej chaty, 18 m2, Brno

Hledáte-li klidné místo pro zahradničení i relax uprostřed rušného města, rád Vás přivítám v Pisárkách na chatě se zahrádkou, kde budete od shonu města tak akorát blízko i daleko zároveň.

Jednopodlažní dřevěná chata na kamenobetonové podezdívce má zastavěnou plochu 18m2 a v katastru je zapsaná včetně čísla evidenčního 296 pro katastrální území Pisárky. Stavba je převážně původního charakteru, avšak s láskou udržovaná, neboť je celou dobu ve vlastnictví současného vlastníka. Objekt má sedlovou střechu s mírným sklonem, jako střešní krytina zde slouží falcovaný plech. Chata je částečně podsklepená.

Nemovitost se nachází uprostřed zahrádkářské kolonie na mírně svažitém pozemku obdélníkového tvaru o celkové výměře cca 440m2, kdy delší strana obdélníku má cca 34m a je lemována přístupovou pěšinou, branka na pozemek je od místa k zaparkování automobilu vzdálena cca 85m, další parkovací možnosti pak +cca 200m. Kratší strana pozemku měří cca 13m. Chata je situována do horní severní hrany pozemku, kdy směrem k jihu pozemek klesá se svažitostí cca 7m na délce 34m. Subjektivní dojem je mírný svah, zcela oplocenou zahradu je možné pohodlně obhospodařovat v plném rozsahu. Relaxačně laděné zájemce jistě potěší krásný výhled do zeleného údolí a okolní krajiny.

Pozemek - zahrada a také parcela pod chatou - je ve vlastnictví města Brna a je v dlouhodobém pronájmu za roční nájemné (za rok 2022 to bylo 2.200,-Kč). Chata samotná je v osobním vlastnictví a je zapsaná v katastru nemovitostí.

Na pozemku je přiveden sezónní vodovod s vodou z městského řadu. Elektřina na pozemku vyvedena není, nicméně některé okolní objekty jsou připojeny.

Pro více informací a Váš termín prohlídky mě prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem. Uvedené výměry jsou založené na podkladech z veřejných elektronických informačních zdrojů a jsou pouze orientační.
Číslo zakázky: 268-NP01950
Město: Brno
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 18 m2
Plocha pozemku: 440 m2
Zastavěná plocha: 18 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Němec

Němec Petr


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 909

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?