Prodej chaty / chalupy, 36 m2, Černošice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej chaty, 36 m2, Černošice

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji chatu v osobním vlastnictví na vlastním pozemku o rozloze 135 m2 (zahrada 76 m2), zastavěná plocha a nádvoří je 59 m2 (užitná plochou 36 m2), která se nachází v chatové osadě Na Vírku v Černošicích u Prahy. Chata je v blízkosti řeky Berounky, je oplocená a parkovat je možné na pozemku.
V chatě jsou tři místnosti - obývací kuchyně, kde jsou dvě palandy na spaní a nová kuchyňská linka s lednicí, mikrovlnou troubou a starým sporákem na plyn. bombu, topit je možno kamny, k dispozici je i menší komora. Na prosklené verandě je také možno spát a v zadní ložnici jsou dvě palandy a jedna postel. Ve výklenku je umístěno zalévací WC. V chatě je zavedena elektřina, voda zde není, nutno dovážet, příp. vybudovat studnu. Pod chatou se nachází snížený sklep (1,5 m) o velikosti cca 9 m2. Chata je 60 let stará, převážně dřevěná, přistavěný pokoj je podezděný.
Chata se nachází v záplavové oblasti a není možno ji pojistit, kupní cenu tudíž není možné hradit prostřednictvím hypotéky.
Před chatou je cyklistická stezka z Radotína do Černošic. Veškerá občanská vybavenost je v Černošicích, které jsou vzdálené cca 1 km, je zde i stanice vlaku směr Smíchovské nádraží (15 min.). Na vlak, nebo na autobus MHD lze dojít/dojet i do Radotína, který je přibližně stejně vzdálen. Nedaleko osady se nachází obchod s potravinami a kavárna.
V případě rychlého jednání je možná sleva.
Číslo zakázky: 098-NP02824
Město: Černošice
Ulice: Na Vírku
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 36 m2
Plocha pozemku: 135 m2
Zastavěná plocha: 59 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Kolouchová

Kolouchová Jana


 
Tel. na makléře:
+420 602 802 496

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?