Prodej chaty / chalupy, 60 m2, Chlumec

2 640 000 czk / za nemovitost
vč. kompletního realitního a právního servisu a provize

Prodej chaty, 60 m2, Chlumec

Exkluzivní nabídka prodeje zděné chaty s bazénem (17 m3) k celoročnímu užívání i bydlení v zahrádkářské kolonii ve Střížovicích. Chata je na vlastním udržovaném pozemku-zahradě o celkové výměře 876 m2, je umístěna na jižním slunečném svahu, s vlastní studnou a tím i celoroční vodou, elektřinou a septikem 6 m3.
Zděná chata je podsklepená, zateplená (5-8 mm) s obytným podkrovím a nádherným výhledem na České středohoří, jezero Milada. V přízemí chaty je po vstupním prostoru chodby, koupelna se sprchou a splach. WC, kuchyně s plynovým sporákem (propanbutan), myčkou a obývací pokoj. Do podkroví, kde je ložnice a druhý pokoj se dostaneme po dřevěném schodišti. V suterénu je technické zázemí, kotelna, vodárna, kóje na zahradní nářadí, dílna a sklad na peletky. Topení je řešeno automatickým kotlem na peletky s rozvodem po celé chatě v mědi. Celoroční filtrovaná voda je z vlastní studny a z obecního rozvodu. TUV zajišťuje bojler. Rozvod vody je i po celé zahradě. Odpady jsou svedeny do septiku. Chata je velmi hezká a je možno i používat i k celoročnímu bydlení či rekreaci. Satelit a Wifi k dispozici.
Samotná stupňovitá zahrada je velmi hezky udržovaná, slunečná a dostatečně velká, aby se zde našel prostor k oddychu – letní posezení s hezkým výhledem, ohništěm, krytý bazén (2,7 x 5,5 x 1,3 m) se solárním ohřevem a filtrací, tak i velký prostor pro pěstování a zahradničení – skleníky, záhony, mnoho ovocných plodících stromů. Po celé zahradě je rozvod vody k zalévání.
Chata je v samostatné kolonii, příjezd po zpevněné komunikaci až k chatě na vlastní parkovací stání.
Hledáte-li celoroční rekreaci či bydlení v přírodě a klidu, tak neváhejte a volejte pro termín prohlídky a další informace makléři nabídky, který Vám pomůže i případným s financováním.
Číslo zakázky: 024-NP05623
Město: Chlumec
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 60 m2
Plocha pozemku: 876 m2
Zastavěná plocha: 46 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt, Studna
Odpad: Septik
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Novotný

Novotný Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 739 486 463

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?