Prodej chaty / chalupy, 25 m2, Chlumec

1 490 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 25 m2, Chlumec

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme prostornou zahradu s rekreačním objektem v malebné zahrádkářské kolonii Střížovice, Ústí nad Labem! Tato zahrada o rozloze 798 m² je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě.

Z celkové plochy 798 m² je 25 m² vyhrazeno pro zastavěnou plochu, na které se nachází chatka - ideální místo pro odpočinek a útěk z ruchu města. Dále zde najdete rozestavěnou přístavbu o velikosti 20 m² s projektem a stavebním materiálem k dispozici, což vám dává možnost přizpůsobit si prostor podle svých představ.

Zahrada je vybavena zapuštěným bazénem, který poskytuje osvěžení a radost v letním období. Pergola je skvělým místem pro posezení, grilování a setkávání s rodinou a přáteli. Na zahradě naleznete také dlážděný prostor s kamenným ohništěm, který je obehnán okrasnými záhony. Zahrada je celkově udržována a nejdete zde několik ovocných stromů a keřů. A to nejlepší - tato zahrada vám nabízí nadstandardní soukromí díky své poloze, jež vás odděluje od vnějšího světa.

Chatka je ve stavu před rekonstrukcí, ale plně funkční. Koupelna je vybavena pračkou, sprchovým koutem a splachovacím záchodem. Přísun tepelné vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je aktuálně sváděn do jímky, která se vyváží jednou za rok. Do chatky je zavedena elektřina a užitková voda je k dispozici sezónně.

Zahrádkářská kolonie Střížovice v Ústí nad Labem je vyhledávanou lokalitou pro ty, kteří hledají spojení přírody s pohodlím města. Můžete si užívat čerstvého vzduchu a krásného okolí, zatímco máte v dosahu veškeré potřebné služby a vybavení.

Tato zahrada je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí vlastnit prostor pro relaxaci a vytvořit si vlastní oázu klidu. Buďte jedním ze šťastných majitelů této nádherné zahrady!

Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat!
Číslo zakázky: 024-NP05966
Město: Chlumec
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 25 m2
Plocha pozemku: 25 m2
Zastavěná plocha: 25 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Garáž: Ne
Odpad: Jímka
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tereza Babušíková

Babušíková Tereza


 
Tel. na makléře:
+420 775 779 319

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?