Prodej chaty / chalupy, 98 m2, Dlouhá Loučka

995 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právního servise

Prodej chalupy, 98 m2, Dlouhá Loučka

Prodej chalupy (RD) sestávající se z obytné části - jednou bytovou jednotkou 2+1 s přísl. a z nebytové části - bývalé hospodářské části, nacházející se v obci a k.ú. Dlouhá Loučka.
Příjezd k nemovitosti je po zpevněné asfaltové obec. komunikaci a nezpevněné obecní cestě a dále přes pozemek cizího vlastníka v majetku ČR - Státního pozemkového úřadu.
Chalupa je v obyvatelném stavu, ale bude nutné počítat s budoucími náklady do její modernizace, vybudování čističky nebo septiku, zprovoznění otopného sytému, který je v současné době nefunkční.
Stavba je v původním stavu, pouze okna byla v obytné části v r. 2021 vyměněna za plastová. Podlahy jsou původní, z části betonové z části dřevěné, pokryté PVC a koberci.
Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, umyvadlem a chemickým WC. WC kombi je nefunkční. Stropy jsou trámové, v hospodářské části špatné a místy propadlé. Střecha je sedlová pokryta starými cementovými taškami.
Vytápění bylo ústřední elektrickým kotlem, momentálně nefunkční a dům vytápí lokálně el. přímotopem. Ohřev TV je přes. el bojler.
Obytná část chalupy má výměru 55,72 m2, sestává ze vstupního zádveří, předsíně sociálního zařízení, kuchyně, obývacího pokoje a ložnice a dá se ještě rozšířit o další místnost o výměře 12 m2. Hospodářská část se sestává ze dvou skladů chléva a přístavby, celkem o výměře 42,20 m2.
Téměř celá obytná část chalupy stojí na pozemku cizího vlastníka na parc.č. st. 114/2, hospodářská část na vlastním pozemku parc.č. st. 114/2.
Přilehlé užívané pozemky ve vlastnictví ČR mají prodávající v pronájmu.
Dům je částečně podsklepený s vchodem do sklepa z venku z parcely č. 114/2.
Z hospodářské části je přístup po dřevěných schodech na půdu, přičemž půdní prostor se rozprostírá nad celou obytnou a hospodářskou částí. Na původní hospodářskou část navazuje přístavba.
Dům je napojený na obecní vodovodní přípojku a na elektřinu (slabý i motorový proud). Plynová přípojka není, rovněž chybí septik nebo jímka. WC je chemické a z koupelny a kuchyně voda odtéká trativodem.
Na stavbu navazují okolní pozemky ve vlastnictví České republiky - Státního pozemkového úřadu, kdy jejich část mají majitelé v pronájmu. Pronajaté pozemky jsou oplocené a tvoří v podstatě funkční celek se stavbou.
Číslo zakázky: 020-NP07960
Město: Dlouhá Loučka
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 98 m2
Plocha pozemku: 775 m2
Zastavěná plocha: 110 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Roušarová

Roušarová Hana


 
Tel. na makléře:
+420 606 579 406

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?