Prodej chaty / chalupy, 67 m2, Hlásná Třebaň

9 990 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 67 m2, Hlásná Třebaň

Hledáte romantické místo, kam byste mohli uniknout ze spěchu všedních dní do klidu přírody, a přitom být flexibilní, s rychlým dojezdovým časem do Prahy? Kochat se fantastickými výhledy na malebnou krajinu, relaxovat na zahradě, grilovat a užívat si české léto se vším, co k němu patří?

V Hlásné Třebani prodáváme stavební pozemek (1591 m2), který sestává z rozlehlé zahrady se vzrostlými stromy a starší rekreační chaty (67 m2). Pozemek je rozdělen do dvou celků/pater. V horní části leží chata s přilehlou terasou a upraveným rovinatým trávníkem. Spodní část zahrady je nyní řešena jako okrasná, stavět ale můžete i zde a vybudovat si na pozemku rodinný dům k trvalému bydlení nebo rekreační objekt. Původní chata může sloužit jako sklad do doby, než své nové bydlení dokončíte.

V současné době je zažádáno o změnu územního plánu, do dvou let by měl být pozemek přeměněn na stavební parcelu. Ta je už ale nyní kompletně zasíťována – na místo je přivedena voda z obecního vodovodu, elektřina a plyn.

Největší předností tohoto pozemku je naprosto okouzlující výhled na brdskou vrchovinu, kterou zde budete mít jako na dlani. Vrcholky hor protínající ranní mlhu či koupající se v letním slunci, světelnou symfonii večerních západů. Každý den, každou noc můžete pozorovat, jak se okolní příroda spolu s Hlásnou Třebaní probouzí a ukládá ke spánku.

Spodní část zahrady si zamilujete, pokud máte rádi svůj vlastní kousek přírody. Zahrada je v tuto chvíli primárně řešena jako okrasná, nabízí ale široké možnosti využití dle vašeho architektonického návrhu.

Obec Hlásná Třebaň se řadí mezi oblíbené rezidenční i rekreační oblasti, jedná se o klidné, čisté a bezpečné místo s venkovským charakterem vhodné pro trvalé bydlení. Nachází se na levém řeku Berounky, 2 km východně od Karlštejna, asi 30 km od Prahy a 20 km od Berouna.

Obec a přilehlé okolí má vybudovanou perfektní infrastrukturu – v blízkosti se nachází supermarket Billa a Lidl, oblíbené zahradnictví Hecht, místní pivovar MMX, dále pak pivovar na nádraží v Řevnicích. Za kulturou můžete vyrazit do lesního divadla v Řevnicích – jedná se o zcela unikátní přírodní scénu ve středních Čechách pořádající divadelní představení, festivaly, koncerty a další akce pod širým nebem.

Doporučujeme všem, kteří hledají trvalé místo k bydlení i romantiku v srdci v přírody se snadnou dostupností do Prahy, přitom ale se širokými možnostmi vyžití všeho druhu. Hlásná Třebaň má výborné dopravní spojení s Prahou a Berounem, a to díky železniční trati 171 Praha – Beroun ze zastávky Zadní Třebaň. Vlakem budete za pouhých 20 minut na Smíchově, pražský Barrandov je vzdálen 23 km. Doporučujeme prohlídku, v případě zájmu se neváhejte ozvat makléři nabídky.
Číslo zakázky: 020-NP06449
Město: Hlásná Třebaň
Ulice: Slunečná
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 67 m2
Plocha pozemku: 1591 m2
Zastavěná plocha: 67 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?