Prodej chaty / chalupy, 102 m2, Horní Stropnice

9 870 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 102 m2, Horní Stropnice

Máme pro vás jedinečnou příležitost koupit nemovitost v perfektním stavu na výjimečném místě s nádherným udržovaným pozemkem o celkové rozloze 5381 m2.

Nemovitost se nachází uprostřed Přírodního parku Novohradské hory ve vyhledávané obci Staré Hutě především pro krásnou přírodou, kterou tvoří rozlehlé lesy, horské louky a horské rybníky s možností koupání. Díky své poloze nabízí skvělé možnosti pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, běžecké lyžování nebo relaxaci v přírodě. Obec má dobrou dopravní dostupnost a v okolí se nachází několik dalších menších obcí s možností nákupu a dalších služeb.


Dům prošel před pěti lety rozsáhlou a vydařenou rekonstrukcí, včetně nové střechy, oken a dveří, podlahy, přístavby zádveří a dřevníku, nového ústředního topení a kuchyně včetně vestavěných spotřebičů. V suterénu domu se nachází kotelna se zplynovacím kotlem 25 kW + 400 litrů kombinovaného bojleru + 1200 litrů zásobníku teplé vody. Pitná voda pochází z vlastního pramene. V suterénu domu jsou také dva sklady a prostorná dílna. K dispozici jsou 2 tarify elektřiny + motorový proud. V přízemí domu je hlavní obývací prostor s kuchyňskou a jídelní částí a v podkroví domu jsou tři ložnice.

Na pozemku se dále nachází zděná garáž, zastřešená pergola s krbem, přístřešek s vířivkou, sklad zahradních strojů a náčiní, sad ovocných stromů a travnaté hřiště. Příjezd k nemovitosti je zajištěn po zpevněné cestě obecní komunikace a před vjezdovou branou je parkovací prostor pro 8 aut.

Aktuálně probíhá 4. změna územního plánu, dle kterého nabízené pozemky vesnického bydlení spadají do oblasti 10.8BV.

Pokud máte zájem o tuto jedinečnou nemovitost, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a sjednání prohlídky.
Číslo zakázky: 085-NP09580
Město: Horní Stropnice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 102 m2
Plocha pozemku: 5381 m2
Zastavěná plocha: 102 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?