Prodej chaty / chalupy, 118 m2, Jívka

2 190 000 czk / za nemovitost

Prodej chalupy, 118 m2, Jívka

Exkluzivně nabízíme ke koupi stylovou roubenou chalupu v obci Jívka – Dolní Vernéřovice, v malebné krajině poblíž Adršpašských, Teplických a Jiráskových skal. Roubenka z roku 1862 je v původním stavu se započatou rekonstrukcí.
V přízemí se nachází hlavní obytná místnost, malá ložnice, chodba a prostor, kde je započatá výstavba koupelny. Dále je zde suché WC a sklípek, který lze využít jako ledničku nebo vinárnu.
V patře je vybudovaná velká podkrovní místnost, která je zateplená a obložená dřevem. Zbytek půdy lze využít k další půdní vestavbě.
Před cca 10 lety byla položena nová střešní krytina a proveden nový rozvody elektřiny. Hlavní místnost je vytápěna kamny. Do domu není zavedena voda, ale je možné zřídit přípojku na obecní vodovod. Již byl vydán územní souhlas s umístěním přípojky, ale jeho platnost vypršela. Rovněž je možné vybudovat na pozemku vrtanou studnu.
Chalupa se nachází v nádherné rekreační lokalitě ideální pro turistiku, cyklistiku, horolezectví, ale i pro houbaření. Přímo kolem chalupy vede cyklotrasa č. 4020 (Okruh Stolové hory) a 4036 (Teplice n. Metují – Adršpach). Vzdálenost od Adršpachu je 13 km, Teplických skal 6 km, Jiráskových skal 6 km a stolová hora Ostaš je 10 km daleko. Hranice s Polskem a lázeňské město Kudowa Zdroj je cca 20 km. Poloha je vhodná i pro využití v zimě – lyžařské oblasti Jánské Lázně, Žacléř a Mladé Buky jsou vzdáleny 35 – 40 km.
Pro další informace nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 218-NP05746
Město: Jívka
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 915 m2
Zastavěná plocha: 119 m2
Plocha zahrady: 796 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 9
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslava Novotná

Novotná Miroslava


 
Tel. na makléře:
+420 606 151 248

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?