Prodej chaty / chalupy, 242 m2, Krajková

3 550 000 czk / za nemovitost

Prodej chalupy, 242 m2, Krajková

Nabízíme k prodeji rodinnou chalupu - dům v centru obce Krajková, ideální pro rekreaci a život s dětmi. Tato útulná nemovitost byla původně vlastněna rodinou, která se živila košíkářstvím a výrobou knoflíků. Stáří stavby je odhadem asi 150 let.

V přízemí této nepodsklepené chalupy se nachází z části technické zázemí, pokoj pro většího syna, malá pracovna a koupelna s prádelnou, která je zatím v původním stavu. V prvním patře, kam se dostaneme dřevěným schodištěm, se nacházejí čtyři pokoje a kuchyň. Dřevěné prkenné podlahy a nízké stropy s přiznanými trámy vytváří autentickou představu, jak se žilo v době minulé, ale zároveň se v místnostech drží dobře teplo.

Tato chalupa je ideální pro rodiny s dětmi i na trvalé bydlení, protože v blízkosti se nachází škola, školka. Blízká příroda a místa pro výlety budou radostí celé rodiny. Součástí prodeje nemovitosti je malá zahrádka. V pronájmu od obce je větší část zahrady, která může být skvělým místem pro rodinná posezení.

Chalupa nabízí dostatek prostoru pro pohodlný život s rodinou. S celkovou užitnou plochou 242 m² je zde prostor pro každého člena rodiny. Nemovitost je situována na pozemku o evidované výměře 274 m2 a zahrádky o evidované výměře 61m². Větší část zahrady o evidované výměře 685 m2 je v pronájmu od obce.

Současní majitelé od roku 2020 investovali nemalé prostředky do opravy domu. Nová elektřina v mědi je v domě z větší části hotová, nové ústřední topení napojené na úsporný plynový kondenzační kotel s bojlerem, vyvložkovaný komín, nová střešní krytina s paropropustnou folií, opravené komíny, svody dešťové vody, okna a dveře. Z původních technických prostor v přízemí vybudovali pokoj pro většího syna, dále malou kancelář a špajz na dobroty vlastní výroby.

I když se to na první pohled nemusí zdát, tak výhody zde jsou především:
Lokalita blízko hranic s Německem může být předností pro ty, kteří dojíždějí za prací do Německa, ale vyznávají žít a vychovávat děti v souladu s přírodou, podnikat s nimi výlety do okolí a aktivně relaxovat celá rodina společně.
Provedená rekonstrukce budoucím majitelům také hodně ulehčí. Máme pro Vás k dispozici technickou zprávu z roku 2020 a čestné prohlášení majitelů, co a jak bylo zrekonstruováno. Může to mít potenciál i pro někoho, kdo se živí řemeslem a prostor v přízemí by využil na své podnikání. I přes stáří budovy budete mít zajištěný komfort, který odpovídá dnešní době (elektřina, voda, kanalizace, plyn).

Nabízíme jedinečnou příležitost vlastnit tuto rodinnou chalupu v centru obce Krajková. V případě zájmu o prohlídku nebo doplňující informace nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 270-NP00268
Město: Krajková
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 242 m2
Plocha pozemku: 61 m2
Zastavěná plocha: 274 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?