Prodej chaty / chalupy, 155 m2, Křečovice

5 400 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje provizi RK, veškeré právní služby a vyřízení hypotečního úvěru.

Prodej chalupy, 155 m2, Křečovice

Pěkná chalupa s velkou stodolou a udržovanou zahradou s bazénem a altánem s posezením, v oblíbené rekreační a turistické oblasti Benešovska, cca 15 kilometrů od nádrže Slapy.

Dům sestává z velké kuchyně s kachlovými kamny, obývacího pokoje, ložnice, prostorné koupelny s WC, chodby, zádveří, velké dílny a garáže. Užitnou plochu domu je možné výrazně zvětšit podkrovní vestavbou – v časti podkroví jsou již zabudována 4 střešní okna. U domu stojí velká stodola s přístavkem a dřevníkem. Dům je zabezpečen alarmem.

Na zahradě se nachází studna i vrt. Odpad je řešen septikem s přepadem. Topit lze novým kombinovaným kotlem či elektrokotlem.

Dům i zahrada jsou pečlivě udržovány. Přibližně před 10 lety byla vsazena nová špaletová eurookna a před 5 lety byla položena na domě i stodole nová střecha.

Velmi dobrou občanskou vybaveností nalezneme v několik kilometrů vzdáleném Neveklově, kam je možné se dopravit mj. autobusem. Zastávka autobusu se nachází pouhých pár desítek metrů od domu. Cesta autem do hl. m. Prahy trvá autem cca 50 minut.

V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.

(Pozn.: Z důvodu aktuální přípravy průkazu energetické náročnosti budovy, dočasně uvádíme třídu G. Jakmile bude průkaz k dispozici, uvedeme odpovídající hodnotu.)
Číslo zakázky: 205-NP08940
Město: Křečovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 155 m2
Plocha pozemku: 979 m2
Zastavěná plocha: 172 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ano
Voda: Studna
Odpad: Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Karnold

Karnold Radek


 
Tel. na makléře:
+420 603 755 700

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?