Prodej chaty / chalupy, 445 m2, Kroučová

14 500 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 445 m2, Kroučová

Sníte o bydlení v klidném místě s příjemnými sousedy a venkovským nádechem? Musí to ale být novostavba, která byla postavena tak, že se nešetřilo na každém m2 a důraz se dával na prostor a moderní technologie? Takových v nabídce moc není a tuhle si navíc můžete dodělat přesně podle vlastních představ a snů.

Mám tu pro vás rodinný dům o velikosti až 9+1 s vlastním wellness, venkovním bazénem, který se nachází pouze 30 minut od Prahy.

Dům je ve stavu před dokončením, veškeré inženýrské sítě jsou již rozvedené, tím nemyslím pouze elektroinstalaci a rozvody vody, ale i podlahové vytápění, datové rozvody, telefon, alarm, příprava na venkovní automatické rolety, vnitřní kamerový systém, rekuperaci a tepelné čerpadlo,
mezi další patři: satelitní internet nevyšší rychlosti 5G, venkovní kamerový systém, elektrický kotel Protherm, elektrický boiler Dražice, krb, zakoupena kuchyň v hodnotě 600.000,- Kč, a mnoho dalšího.
Ze statického a technického stavu nemusíte mít obavy, vše je udělané na výbornou, majitel je totiž stavař a tento dům stavěl pro sebe, je nutno podotknou, že na materiálech se zde opravdu nešetřilo.
Ano, ještě nějaká práce Vás zde čeká, ale o to nejnakladnější se již postaral stávající majitel a Vám tak zbývá si dům dodělat podle vlastních představ.
Stejně tak se to týká i wellness, které je nachystané v suterénu domu, je zde příprava na bazén, dvě sauny - finskou a parní, WC a sprcha.

Je tu ale i něco co již hotové je, zahrada o 330 m2.
Přelévaný bazén se slanou vodu, podlahové vytápění dlažby kolem bazénu, vytápění trávníku, zavlažovací systém, venkovní sprcha, Wifi po celé zahradě. Veškeré technologie pro chod téhle nadupané zahrady se skrývají v Pool House, kam si navíc můžete schovat i věci pro údržbu zahrady.

Tento dům se rozkládá na 4 podlažích, jedno z toho je podzemní, kde se nachází wellness o užitné ploše 42 m2.
Ostatní 3 nadzemní podlaží Vám nabízí užitnou plochu 402 m2, velké a prostorné pokoje, 3 koupelny, kuchyň a jídelnu zvlášť, obří obývací pokoj o 60 m2 a možnost si udělat vlastní fitko nebo si přidělat další pokoje, případě to, co budete chtít.

Kolem domu je dost místa na parkování i několika aut a navíc je zde na vedlejším pronajatém pozemku od obce postavena dvojgaráž, která se navíc muže ještě rozšířit. Další možnosti je si na pozemku udělat další dvě parkovací stání hned vedle vchodu.

Nabízí se zde i možnost vicegeneračního bydlení, či komerčního využití.

Kroučová je malebné místo usazené v historické krajině obklopené hrady a chmelnicemi. Nabízí se i proto možnost komerčního využití.
Pokud ale zvolíte variantu vlastního bydlení, budete si užívat naprostý klid a ticho v této menší obci spíše vesnického charakteru, jednoduchou dopravu do vedlejších větších obci, případně jak jsem jíž zmiňoval, za 30 minut jste na pražském Zličíně, kde by vám opravdu nemělo chybět nic z občanské vybavenosti.

Pokud Vás tato novostavba zaujala, neváhejte mě kontaktovat a podrobnosti probereme osobně.
Číslo zakázky: 262-NP00301
Město: Kroučová
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 445 m2
Plocha pozemku: 528 m2
Zastavěná plocha: 198 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladyslav Andel

Andel Vladyslav


 
Tel. na makléře:
+420 773 004 202

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?