Prodej chaty / chalupy, 150 m2, Ktiš

3 790 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 150 m2, Ktiš

Nabízíme do prodeje rekreační chatu s krásnou atmosférou přírody, okolního lesa a soukromí v obci Tisovka, která se nachází v těsné blízkosti obce Ktiš v šumavském předhůří, v okrese Prachatice.

Patrová chata nabízí dostatek místa pro velkou rodinu, zahrada je mírně do svahu, nicméně výborně udržovaná s krásnými vzrostlými stromy, které poskytují absolutní soukromí a stín. Dále se na zahradě nachází v rovinaté části prostor pro posezení, část pozemku slouží jako parkování. Ze zahrady je nádherný výhled do okolní krajiny s horizontem kopců a luk.

Dispozice chaty: vstupní veranda je prostorná s proutěným posezením, navazuje na ni technická místnost - dílna. Dále se z verandy dostanete do vstupní předsíně, kde se nachází jednotlivé vstupy do samostatných pokojů, obývacího pokoje s kuchyní, do koupelny a WC.
Kuchyně je situovaná vedle obývacího pokoje, ve kterém je jídelní kout s dřevěným stolem, lavicí a židlemi, odpočinková část s gaučem. knihovnou a TV. V kuchyni jsou kachlová kamna s vyhřívanou lenoškou pro teploučkou relaxaci a odpočinek. Koupelna je po rekonstrukci se sprchovým koutem. Jedna z ložnic je umístěna v přízemí s výhledem do okolní krajiny.
V předsíni je umístěno i dřevěné schodiště do horního patra, které je půdní vestavbou s typickými skosenými stropy, přiznanými trámy, což vytváří opět specifickou atmosféru interiéru. Druhá ložnice má krásnou knihovnu, dvě lůžka a je vytápěna kamny. Nachází se zde speciální vybavení na stěhování rozměrných kusů nábytku do horních patra. Druhá ložnice je opět s výhledem do okolí a je dostatečně prostorná pro vícero lůžek. V horním patře jsou důmyslně vytvořené úložné prostory.
Na zahradě naleznete studnu s připojením do domu, dřevěnou kolnu na uskladnění dřeva a nářadí.

Tato rekreační chata je pravidelně udržovaná, vybavená a uspořádaná s citem pro přírodu, klid a chataření v soukromí přírody.
Okolní krajina je kopcovitá s nádechem šumavských kopců.

Doporučujeme uskutečnit prohlídku této nemovitosti. Pro další informace neváhejte kontaktovat naši kancelář. Rádi vám pomůžeme s finančními otázkami.

Při vícero zájemcích bude upřednostněna nejvyšší nabídka a majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.
Půdorysy a výměry jsou orientační.
Číslo zakázky: 020-NP07999
Město: Ktiš
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1363 m2
Zastavěná plocha: 82 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Jímka
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?