Prodej chaty / chalupy, 72 m2, Kunžak

1 190 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 72 m2, Kunžak

Nabízíme k prodeji udržovanou rekreační chatu, která se nachází v krásném prostředí České Kanady. Hned za chatou je malebný rybník s možnosti koupání, cyklotrasy a turistické stezky.
Zateplená dřevostavba chaty bez vlastního pozemku pod stavbou a v okolí chaty, je z celkově zastavěnou plochou 54 m2. Nemovitost je s číslem evidenčním, vedená jako stavba pro rodinnou rekreaci. Nemovitost se nachází , mezi Kunžakem a Českým Rudolcem v malé chatové oblasti Mosty. Kompletní vkusné vybavení patrové stavby, s eternitovou střechou, je součástí prodeje.
Dispoziční řešení chaty :
Dole v přízemí se nachází obytná místnost s krbem, jídelní kout s částečně odděleným kuchyňským koutem a vchodem na terasu s posezením a výhledem do přírody. V horní části chaty, je velká ložnice se vstupem na balkon.
Pozemek pod chatou a částečné v okolí chaty celkem 250 m2, je ošetřeno nájemní smlouvou s majitelem pozemku na dobu neurčitou v částce 3 tis./Kč/1.rok. V chatě je přivedena elektřina a není napojeno na vodu.
Velmi pěkné klidné místo, pro rodinnou rekreaci s příjezdem po nezpevněné lesní cestě a louce s dobrou dostupností od Jindřichova Hradce, Českých Budějovic a nebo z Prahy.
Další informace Vám rád poskytnu na osobní schůzce.
Číslo zakázky: 085-NP09099
Město: Kunžak
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 72 m2
Plocha pozemku: 54 m2
Zastavěná plocha: 54 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Václav Vacek

Vacek Václav


 
Tel. na makléře:
+420 774 203 272

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?