Prodej chaty / chalupy, 64 m2, Milešov

3 950 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 64 m2, Milešov

Také jste vždy snili o dokonalé idylce na své vlastní chatě u Orlické přehrady? Místem, kterým se budete chtít chlubit svým přátelům? Ať jste milovníci cyklistiky, rybaření, všech vodních sportů anebo prostě chcete jen tak lenošit a utéct
z dnešního uspěchaného světa někam, kde vládne klid a pohoda, tak jste na správné adrese.

U obce Milešov v oblíbeném kempu Trhovky ve vzdálenosti necelých 450 metrů od samotného Orlického jezera se Vám nabízí chata po celkové a velmi pečlivé rekonstrukci za použití vybraných a kvalitních materiálů. Jde o klenot celé osady usazený na nejvyšším vrcholu s nejkrásnějším výhledem.

Chata o dispozici 3+kk nabízí velkorysý prostor o celkové ploše 80 m2, najdete zde dostatek místa a komfortu pro celou Vaši rodinu. Pro Váš úplný pocit slasti, se jistě postará úplně nová vířivka, odkud se díky velkoformátovým oknům můžete blaženě dívat do dalekého okolí.

Díky precizní práci stávajícího majitele nákladná rekonstrukce dokončená roku 2022 spočívala prakticky v nové stavbě, kdy byly uskutečněny tyto práce: celkový rozvod elektřiny v mědi s vlastním elektroměrem, plastové rozvody vody, které se dělí na pitnou a užitkovou, nové napojení na společnou kanalizaci, dřevěná bezpečnostní eurookna s folií lamem slunečního svitu, masivní prkenné podlahy z kanadské borovice, nová koupelna se sprchovým koutem a WC, dále elektrický bojler na 60 l. nová TV anténa, dřevěné postele, vybavení kuchyně, zateplení velké části stavby a dokonce i spodního skladovacího prostoru výměře 30 m2, kam se vejdou opravdu všechny Vaše sezónní věci.
Vše završuje dekorovaná masivní sedlová střecha krytá Kanadskou šindelí.
A po této práci si můžete dále vychutnat ranní kávu, nebo večerní grilování s rodinou na venkovní soukromé terase o výměře 16 m2.

K samotné osadě se dostanete ze dvou směrů po obecní cestě, dále pak po společném pozemku všech obyvatelů, který se dělí ke každé chatě v poměru 1/12. Je zde společná studna s pitnou vodou a vlastní užitkovou rezervou. Dále je zde schválený projekt druhé záložní studny a to již tento rok. Jde o sezónní bydlení březen–listopad z důvodu zimní uzávěry hlavního vodovodu.
Celkové spotřeby jsou cca. 600 Kč, - elektřina, 110 Kč, - vodné, stočné.

Na Trhovkách najdete opravdu vše, je zde obchod s potravinami a dále tři výborné restaurace, bowling a v plánované výstavbě luxusní relaxační centrum. Nedaleké okolí přímo vybízí k turistice, či lodní přepravě na samotný zámek Orlík, dále je možné navštívit hrad Zvíkov, Svatou horu a jiné kulturní památky.

Pokud je toto místo, které hledáte, zavolejte mi, domluvme si prohlídku a získejte svůj kousek ráje.

Do té doby se mějte moc krásně Váš makléř Ondřej.
Číslo zakázky: 020-NP07188
Město: Milešov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 64 m2
Plocha pozemku: 2848 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Po rekonstrukci
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Dálnice, Silnice
Voda: Zdroj pro celý objekt, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Individuální
Občanská vybavenost: Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 16
Sklep: 30
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Porner

Porner Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 736 264 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?