Prodej chaty / chalupy, 37 m2, Mokrá-Horákov

799 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 37 m2, Mokrá-Horákov G

Prodej chaty, 37 m2, Mokrá-Horákov

Hledáte klid a odpočinek od města v tiché lokalitě nedaleko Mariánského údolí, asi 1 km vzdušnou čarou od Brna Líšně? Máte rádi přírodu a volné chvíle rádi využijete relaxací nebo toulkami přírodou? Je pro Vás důležité mít klid, přitom v blízkosti veškeré občanské vybavenosti u Brna? Pak nabídka této chaty je přímo pro Vás.

Prodej cihlové, částečně podsklepené, samostatně stojící chaty uprostřed lesů nedaleko Mariánského údolí v k.ú. Horákov bez vlastního pozemku. K dispozici je i menší půdní prostor se vstupem z chaty a suché WC za chatou. Nejbližší zdroj pitné vody je ze studánky vzdálené asi 200 m.

Chata má zastavěnou plochu 37 m2, byla postavena v období 1950 - 1960 a průběžně udržována v dobrém stavu. Chata má přidělené číslo evidenční.
Chata má kameno-betonový základ, který přechází ve zděnou stavbu, se střechou s plechovým pokrytím. Elektřina 230 V je řešena solárními panely s rozvodem po chatě a nabíjením tří lokomotivových baterií. Topení mohou zajišťovat krbová kamna. Pozemek pod chatou je v pronájmu od Lesů České republiky za 707 Kč/rok.

Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte prosím makléře nabídky. V případě více zájemcům může být nemovitost prodána nejvyšší nabídce.
Číslo zakázky: 309-NP00075
Město: Mokrá-Horákov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 37 m2
Plocha pozemku: 37 m2
Zastavěná plocha: 37 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 6
Sklep: 3

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kamil Jelínek

Jelínek Kamil
RE/MAX Alfa 2
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 774 006 863

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?