Prodej chaty / chalupy, 180 m2, Moravská Třebová

3 950 000 czk / za nemovitost
V případě více zájemců bude chalupa prodána nejvyšší nabídce.

Prodej chalupy, 180 m2, Moravská Třebová

Nabízíme Vám prodej chalupy, která je využíván především odpočinku od ruchu velkoměsta. Celková plocha pozemku včetně zastavené části sčítá dohromady 609 m2. Chalupa má výměru zhruba 91m2 a k domu byla přistavěna přístavba, která slouží jako zahradní domek na uskladní věcí, která má zhruba 12m2. Zbytek plochy tvoří zahrada. Na zahradě najdete spoustu ovocných stromů, jako jsou například jabloně nebo švestky. Tato zahrada ale je plná dalších chutných plodin (rajčata,jahody, angrešt, rybíz, bílé hrozny atd.,). Zkrátka je to ráj pro ty z Vás, kteří máte rádi zahradničení a pěstování.

Chalupa prošla za posledních 10 let rekonstrukcí a to hlavně v exteriéru. Je zde nová fasáda, okna, okapy a hromosvod. Přízemí domu se skládá ze vstupní verandy, chodby, kuchyně, jídelny, dvou samostatných pokojů a nově vybudovaného sociální zařízení (WC se sprchovým koutem). Po dřevěném schodišti vejdeme do prvního patra této chaloupky, kde se nachází další jeden samostatný pokoj, malá ložnice a také vstup na půdu. Naopak z chodby v přízemí vedou dveře do sklepní části chalupy. Vnitřní prostory chalupy jsou v původním stavu a to taktéž i rozvody elektřiny. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Chalupa je vytápěná kamny na tuhá paliva.

Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji a nejdete zde veškerou občanskou vybavenost. Srdcem města je náměstí s morovým sloupem a renesanční radnicí, kousek od něj pak stojí barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie a především nádherný renesanční zámek s arkádami. V létě je možné zajít do místního aquaparku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád Vás chalupou provedu a okolí si již můžete projít s Vaší rodinou.
Číslo zakázky: 205-NP08397
Město: Moravská Třebová
Ulice: Třešňová alej
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 609 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Filip Tomeš

Tomeš Filip


 
Tel. na makléře:
+420 776 306 166

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?