Prodej chaty / chalupy, 25 m2, Rakovník

550 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 25 m2, Rakovník

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu o užitné ploše 25 m2 na pronajatém pozemku v Rakovníku poblíž Tyršova koupaliště, VIDEO : https://youtu.be/hTu5gS0E_MU

Chata má sendvičovou zateplenou konstrukci, takže je obyvatelná i v zimě. Vytápění je zajištěno krbovými kamny s komínem z nerezu vyvedeným mimo budovu za dodržení všech protipožárních předpisů. Díky tomu je uvnitř i za chladných dnů velmi rychle dosaženo "trenýrkové" teploty. Do interiéru je zavedená elektřina, samozřejmostí je osvětlení a v kuchyňské lince je možnost vařiče či rychlovarné konvice. V hlavní místnosti je v podlaze poklop, který ukrývá malý sklípek. Pivo z něj jako ze sedmého schodu není, ale na kompoty a náchylnější potraviny funguje skvěle.

Objekt se nachází uprostřed zahrádkářské kolonie spravované příslušným svazem, k chatě náleží výměra 442 m2, která je složená ze dvou částí různých pozemků. S oběma má Svaz zahrádkářů právo disponovat, stavba byla řádně povolena, všechny příslušné dokumenty předložíme na požádání. S novým majitelem chaty, s nikým jiným, bude uzavřena nová nájemní smlouva na zahradu, roční náklady celkově nepřekročí 2 000 Kč včetně vlastní spotřeby elektřiny při běžném "zahrádkářském" režimu.

Zahrada je udržovaná s ovocnými stromy, trávníkem a okrasnými jehličnany, není problém část zrýt na záhony. Podle předem stanoveného rozpisu teče v kolonii užitková voda z potoka na zalévání, kohoutek je přímo na pozemku.

Areál se nachází na východním okraji města v blízkosti Tyršova koupaliště, kde je v sezóně příjemné koupání a funguje i restaurace. Takže si zajít s dětmi zaplavat a na jedno není žádný problém. Na Husovo náměstí do centra jsou to dva kilometry, do Billy pro limonády o něco méně. Zaparkovat se nechá většinou na dohled od vstupních vrat, málokdy se sejdou majitelé zahrádek všichni najednou.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.
Číslo zakázky: 023-NP07568
Město: Rakovník
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 25 m2
Plocha pozemku: 442 m2
Zastavěná plocha: 25 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?