Prodej chaty / chalupy, 29 m2, Rataje nad Sázavou

1 450 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 29 m2, Rataje nad Sázavou

Exklusivně Vám nabízíme prodej chaty 1+1 v krásném a klidném místě, cca 100 m od řeky Sázavy, v Ratajích nad Sázavou, okr. Kutná Hora.
Na neoploceném, rovinatém pozemku o výměře 454 m2 se nachází přízemní chata se zastřešenou terasou a parkovacím místem. Jedná se o dřevěnou chatu s podezdívkou z cihlového zdiva se zastavěnou plochou 29 m2. Má sedlovou střechu pokrytou plechovou krytinou, je napojena na el. energii 230 V, 400 V a vodu ze studny, která je umístěna na vedlejším pozemku. Bude zapotřebí zřídit vlastní studnu. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. Chata je v původním a udržovaném stavu.
Dispozice: Ze vstupní chodby rovně vcházíte do koupelny se sprchovým koutem a WC, nalevo do obytné kuchyně, která je průchozí do většího pokoje, kde jsou umístěny postele.
Vodáci, rybáři, houbaři a milovníci Posázaví, ti všichni znají Rataje nad Sázavou.
Pro město je typická silueta hradu Pirkenštejna s věží a gotickým palácem. K procházkám můžete využít značené trasy. Jedna vás dovede z centra k místu s hezkou vyhlídkou do údolí řeky Sázavy, další značka vede podél řeky ke zřícenině středověkého hradu Talmberk. Pro milovníky cyklistiky je zde několik tras, po jedné z nich se dojede k hradu Český Šternberk.
Městys Rataje nad Sázavou se nachází asi 27 km jihozápadně od Kutné Hory, 6 km od města Sázava a 9 km od Uhlířských Janovic. Obec má dobrou dopravní dostupnost, je zde autobusová i vlaková zastávka.
V případě, že zájem o koupi nemovitosti projeví více klientů, bude se nemovitost prodávat formou aukce. Neváhejte mi zavolat, ráda Vás nemovitostí provedu.
Číslo zakázky: 079-NP01698
Město: Rataje nad Sázavou
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 29 m2
Plocha pozemku: 454 m2
Zastavěná plocha: 29 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Septik
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Iva Mizlerová

Mizlerová Iva


 
Tel. na makléře:
+420 736 795 978

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?