Prodej chaty / chalupy, 25 m2, Slaný

390 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 25 m2, Slaný

Krásný den, dovoluji si Vás pozvat na prohlídku dřevěné chaty o velikosti 25 m², která se nachází na pozemku o rozloze zhruba 400 m² v Slaném. Chatka stojí na betonovém základu a je obklopena vzrostlými stromy a keři, které poskytují dostatek stínu a soukromí a v blízkosti chaty se nachází společná studna s užitkovou vodou. Zahrada je přístupná pouze po vjezdu skrze uzamykatelnou bránu, což zajišťuje klid a bezpečnost. Na vyhrazených parkovištích v kolonii je možné parkovat. Stavba, kterou nabízíme k prodeji, stojí na pozemku Českého zahrádkářského svazu, jehož pronájem činí zhruba 550,- Kč ročně včetně členství. Pronájem na tento rok je již uhrazen.

Kolonie, kde se chatka nachází, je jednou z nejstarších v okolí, tyto zahrádky byly budovány za války a většina byla využívána cukráři pro pěstování ovoce do svých zákusků. Tuto lokalitu charakterizuje výborná kvalita půdy, konkrétně černozem, která umožňuje perfektní podmínky pro pěstování a sázení. Někteří majitelé chat dokonce tvrdí, že ,, zde vyrostou i vidle''.

Kousek od zahrádkářské kolonie se nachází vlaková a autobusová zastávka a napojení na dálnici. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít volný čas a léto se svými nejbližšími, tato krásná chatka v Slaném by mohla být tou správnou volbou. V případě Vašeho zájmu o prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na osobní setkání,

S úctou,

Tereza Zelenková
Číslo zakázky: 023-NP07333
Město: Slaný
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 25 m2
Plocha pozemku: 25 m2
Zastavěná plocha: 25 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Studna
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tereza Zelenková

Zelenková Tereza


 
Tel. na makléře:
+420 775 577 992

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?