Prodej chaty / chalupy, 32 m2, Tichonice

1 890 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 32 m2, Tichonice

V klidné lokalitě obce Tichonice, v části Mazourov, na břehu řeky Sázavy, si vám dovoluji nabídnout udržovanou chatu s výhledem do zeleně a na řeku Sázavu.

Chata se skládá z jedné obývací místnosti v přízemí a samostatné toalety v částečném suterénu. Součástí chaty je příjemná a částečně krytá terasa s výhledem, v suterénu je navíc sklep. Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 376 m2. Zastavěná plocha chaty je 35 m2, užitná plocha uvnitř 17 m2 + plocha terasy 15 m2, z toho 6 m2 terasy je kryté. Suterén chaty, kde se nachází sklep, je kamenný, přízemí je dřevěné. Terasa je orientovaná na severozápad.

Chata byla kolaudována v roce 1974 a od té doby je o ní majitelem velmi pěkně pečováno. Celá chata je napojená na elektřinu, odpad je řešen jímkou. Do chaty není přivedena voda. Chata má číslo evidenční. Přístup k chatě je zajištěn i v zimě. Pozemek chaty je mírně svažitý, zatravněný s několika stromy, které dodávají skvělý pocit soukromí. Vyvýšena poloha chaty zajišťuje krásný výhled do zeleně a nadhled nad okolím.

Chata se nachází v nádherné lokalitě – řeka Sázava, lesy, skály, výlety, možnost rybaření i koupání. Do obce Tichonice, kde naleznete nejbližší potraviny, se autem dostanete za 5 minut. Větší občanskou vybavenost, jako restaurace, potraviny, poštu a jiné kulturní vyžití, najdete v Kácově, vzdáleného od chaty cca 6 km. Chata je navíc skvěle dostupná autem z Prahy, cca 35 minut z Chodova po D1. Nejbližší vlaková a autobusová zastávka je ve vedlejší obci Soběšín, odkud se dostanete do Prahy. Do Soběšína se dostanete po příjemné lesní turistické cestě a cesta trvá cca 30 minut.

V případě více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.

Pro další informace a domluvení konkrétního času prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP06515
Město: Tichonice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 32 m2
Plocha pozemku: 376 m2
Zastavěná plocha: 35 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 14.9
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Andrejši

Andrejši Petr


 
Tel. na makléře:
+420 739 301 764

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?