Prodej chaty / chalupy, 103 m2, Tichonice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej chaty, 32 m2, Tichonice

Tahle chata opravdu není standardní. Je po rekonstrukci a byla určena pro dvě rodiny. Tedy jsou v ní celkem čtyři ložnice (dvě + dvě oddělené chodbou) a dva záchody. Všemu dominuje společný prostor s krbovými kamny. Chata se nachází v klidné lokalitě obce Tichonice, v části Mazourov, na břehu řeky Sázavy. Navíc jako bonus k ní patří okolní pozemky luk a polí o ploše cca 9 tis. m2 sahající od chaty až k řece Sázavě.

Původní chata byla rekonstruována a k ní přistavěna další část. Díky tomu jsou v přízemí chaty vždy dvě a dvě ložnice. Společná část s krbem a jídelnou je doplněna funkční kuchyňskou linkou. V suterénu je pak koupelna s WC a druhé samostatné WC. Prostory v suterénu pak doplňují technické místnosti – sklad, dílna a sklep. Celý suterén je v rámci technických místností provětrávaný. Vše je patrné z půdorysu v inzerci.

Do chaty je vstup ze zahrady celkem třemi vstupy. Dvakrát v přízemí a jednou v suterénu. Vždy je tedy zajištěna co nejkratší cesta ven na zahradu. Součástí chaty z jedné strany je příjemná a krytá terasa, z druhé strany před chatou se dá posedět s výhledem na skalnaté panorama nad řekou. Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 400 m2. Zastavěná plocha chaty je 80 m2, užitná plocha uvnitř je 103 m2. Suterén chaty, kde se nachází sklep, je kamenný, přízemí je dřevěné a zateplené a nová přistavěná část přízemí je zděná.

Výhled od chaty nikdo jen tak nenaruší. Velkým bonusem je totiž celkem 8.708 m2 polí a luk nacházejících se mezi chatou a řekou Sázavou. Navíc se o ně prakticky nemusíte starat, sekání trávy je smluvně zajištěno s místním zemědělským družstvem. Může to umožnit třeba mít u chaty koně nebo si postavit na břehu řeky molo a v klidu se věnovat rybaření.

Chata byla kompletně rekonstruována v roce 2009 a je o ní majitelem velmi pěkně pečováno. Celá chata je napojená na elektřinu (230/380V), odpad je řešen jímkou, do chaty je rozvedena pitná voda z vlastního vrtu (zkolaudovaná studna). Chata má číslo evidenční. Přístup k chatě je po cestě bezpečně zajištěn i v zimě. Pozemek chaty je mírně svažitý, zatravněný s několika stromy, které dodávají skvělý pocit soukromí.

Chata se nachází v nádherné lokalitě – řeka Sázava, lesy, skály, výlety, možnost rybaření i koupání. Do obce Tichonice, kde naleznete nejbližší potraviny, se autem dostanete za 5 minut. Větší občanskou vybavenost, jako restaurace, potraviny, poštu a jiné kulturní vyžití, najdete v Kácově, vzdáleného od chaty cca 6 km. Chata je navíc skvěle dostupná autem z Prahy, cca 35 minut z Chodova po D1. Nejbližší vlaková a autobusová zastávka je ve vedlejší obci Soběšín, odkud se dostanete do Prahy. Do Soběšína se dostanete po příjemné lesní turistické cestě a cesta trvá cca 30 minut.

Aktuálně navíc hned nad chatou prodáváme další menší chatku a lze tak koupí obou chatek zvětšit zahradu nebo užitnou plochu chatek – horní chata např. pro návštěvy, děti, kamarády apod.

Pro další informace a domluvení konkrétního času prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP06529
Město: Tichonice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 103 m2
Plocha pozemku: 9108 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Po rekonstrukci
Rok rekonstrukce: 2009
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 4
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Andrejši

Andrejši Petr


 
Tel. na makléře:
+420 739 301 764

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?