Prodej chaty / chalupy, 86 m2, Úštěk

1 800 000 czk / za nemovitost
včetně provize, hypotečního a právního servisu na klíč

Prodej chalupy, 86 m2, Úštěk

Lokalita: Třebín je malá vesnice spadající pod Bursov, část města Úštěku v okrese Litoměřice. Nachází se asi šest kilometrů na severozápad od Úštěku. V této vyhledávané rekreační oblasti je evidováno čtyřicet osm adres a trvale zde žije cca dvacet obyvatel. Třebín leží v katastrálním území Brusov o výměře 3,85 km.
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rekreační objekt s garáží a přilehlou zahradou. Nemovitost vyklizena, připravena na individuální rekonstrukci. V přízemí vstupní chodba, sociální zázemí - chemické WC, kuchyně s jídelnou a obývací pokoj. V patře prostorný pokoj, který lze příčkou rozdělit na dvě místnosti. Objekt byl v minulosti zásobován přivezenou vodou z nádrže, možnost zbudování studny kompletně na klíč za částku jedno sto padesát tisíc korun českých. Elektřina do objektu zavedena, odpad sveden do trativodu. K nemovitosti přiléhá garáž, která má nově opravenou střechu a přístavek.
V případě zájmu shlédněte kompletní prezentaci nemovitosti, prohlídku 3D a pro doplňující informace volejte náš tým u kterého se objednáte na prohlídku. Vaši nemovitost můžete nabídnout jako proti hodnotu s oboustranným doplatkem, hypotéku zdarma zařídíme. Vhodné pro rekreaci v krásné krajině a po úpravách i k trvalému bydlení.
Číslo zakázky: 239-NP01186
Město: Úštěk
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 86 m2
Plocha pozemku: 499 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Trativod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Kožíšek

Kožíšek Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 006 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?