Prodej chaty / chalupy, 252 m2, Úštěk

4 490 000 czk / za nemovitost
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.

Prodej chaty, 252 m2, Úštěk

Hledáte malebné místo pro rekreaci a odpočinek?

Hledáte místo, kde je kulturní vyžití?

Hledáte místo, kde si zároveň užijete sportovní aktivity?

Všechny potřeby splňuje tato nabídka rodinného domu v centru historického Úštěka, který je umístěn v klidné části města v malebném místě u rybníka. Samotný příjezd k domu stromovou alejí podél rybníka Vás uchvátí a tento pohled si vychutnáte z výšky terasy u domu.

Rekreační objekt disponuje 7 pokoji a je patrového typu s dvěma podlažími. Stav objektu je dobrý a nabízí plochu zastavěnou 179m² a užitnou plochu 252m². Parcela, na které se objekt nachází, má rozlohu 466m².

Dům lze rozdělit na dvě samostatné a na sobě nezávislé jednotky s vlastním vstupem a tím se nabízí možnost ekonomického pronájmu formou krátkodobého ubytování ve velmi oblíbené a vyhledávané lokalitě.

Na pozemku je postavena pergola s ohništěm, která poskytuje soukromí při posezení s rodinou a přáteli při letních večerech.
Pojezdová brána zajišťuje komfortní přístup na pozemek a samostatně stojící garáž nabízí dostatek prostoru pro parkování velkého rodinného vozu, nebo dostatek skladovacího prostoru pro sportovní náčiní apod..

V okolí objektu naleznete veškerou občanskou vybavenost, jako jsou škola, školka, pošta a kompletní síť obchodů a služeb.

Dům je napojen na kanalizaci pro odpadní vody, přívod vody z dálkového vodovodu a přívod plynu z plynovodu. Elektřina je zajištěna jak pro napětí 230 V, tak pro napětí 380 V. Schody jsou vyrobeny z dřeva a vytápění je řešeno ústředním plynovým topením.
Celý objekt prošel revitalizací v rozsahu: elektrorozvody, vodovodní a odpadní potrubí, topný systém, plastová okna a dveře, střešní krytina.

Dostupnost nemovitosti je zajištěna prostřednictvím vlaku, silnice a autobusu. Telekomunikace jsou zajištěny internetovým připojením.

Úštěk je známé historické město s bohatým kulturním vyžitím, které nabízí široký rozsah kulturních akcí po celý rok. Na své si přijdou i milovníci turistiky, kteří mohou navštívit nespočet historických objektů a vydat se na některé z mnoha výletních míst v blízkém okolí. Okolí Úštěku nabízí i několik oblíbených cyklotras.
Pro klidněji strávený čas a odpočinek je Úštěk známý i jezerem Chmelař, které nabízí příjemné koupání a odpočinek na písčité pláži.


V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 024-NP06154
Město: Úštěk
Ulice: Polské lidové armády
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 252 m2
Plocha pozemku: 466 m2
Zastavěná plocha: 179 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Rok rekonstrukce: 2011
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan


 
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?