Prodej chaty / chalupy, 78 m2, Záblatí

4 940 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 78.8 m2, Záblatí

Nabízíme ke koupi samostatný rodinný dům 4kk na parcele 1107 m2 v Záblatí u Prachatic.

Tato nemovitost je především určená klientům, kteří chtějí určit svému novému domovu styl a ráz podle vlastních snů a představ.

Jedná se o novostavbu domu o dispozici 4+kk se zahradou bez dokončovacích prací (bez podlahových krytin, bez kuchyňské linky, bez vybavení koupelny, bez finální úpravy zahrady, plotu, parkovacího stání, terasy...). Vše je možno dokončit i na klíč, standardy domu lze upravit.

Momentálně pracujeme na stavebním povolení, poté lze jeho odkoupení a výstavba po domluvě s kupujícím. Projekt je k nahlédnutí u makléře nabídky.

Dispozice domu: světlý obývací prostor ( 30,78 m2) se vstupem na zahradu je propojen s kuchyňským koutem a jídelním prostorem. Toto uspořádání umocňuje rodinnou atmosféru pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Kuchyně ( 7,5 m2) není vybavena kuchyňskou linkou, je projektováno s protilehlým pracovním prostorem a především s praktickou spižírnou (2,07m2) se vstupem přímo z kuchyně samotné. Dva pokoje s výměrou cca 8,6 m2 mohou sloužit jako pracovna a dětský pokoj nebo dva dětské pokoje. Ložnice má cca 12 m2. Všechny tři pokoje se nachází v jedné části domu, v protilehlé části domu je navržena koupelna (3,38 m2) bez vybavení, samostatné WC (2,12 m2), technická místnost (2,09 m2) s přípravou na pračku, zádveří (3,87 m2).

Dům je navržen s moderními technologiemi s minimální energetickou náročností (tepelné čerpadlo vzduch/voda, příprava na komín, možnost fotovoltaické elektrárny...).

Pozemek je neoplocený. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě (přípojky na vodu, el.a kanalizaci). Velkou výhodou pozemku je již vybudovaný vjezd na pozemek s propustkem. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví Jihočeského kraje.
Přes pozemek vede telekomunikační metalický kabel (správa Cetin), který lze upravit či odstranit během stavby. Nepatrná část pozemku spadá do ochranného pásma silnice III. třídy - ani jedna z uvedených informací nebrání k výstavbě velkého rodinného domu.

Pozemek se nachází na okraji obce s dostupností do měst Prachatice či Volary, které jsou vzdálené přibližně 15 km. Jedná se o vesničku, která má kolem 360 obyvatel i s přilehlými osadami. Záblatí je v perfektní dojezdové vzdálenosti na výlety na Šumavu. Dominantou Záblatí je kostel sv. Jana Křtitele ze 14. století.

Díky této nabídce můžete využít vynikající investiční příležitost, která Vám umožní získat vysoký výnos a maximalizovat Vaše zisky. Investice do této nabídky Vám mohou poskytnout pevný základ pro Vaše dlouhodobé finanční plány a cíle.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 085-NP09643
Město: Záblatí
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 78 m2
Plocha pozemku: 1107 m2
Zastavěná plocha: 110 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Valerie Mikešová

Mikešová Valerie


 
Tel. na makléře:
+420 725 037 472

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?