Prodej chaty / chalupy, 90 m2, Zbraslavice

3 990 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 90 m2, Zbraslavice G

Prodej chalupy, 90 m2, Zbraslavice

Nabízím k prodeji rekreační objekt vhodný i k trvalému bydlení v Hodkově – Zbraslavicích. Pokud jste milovník přírody, houbaření, koní nebo rybaření, pak zpozorněte. Tato nabídka je přímo pro vás.

Jedná se o pozemek o výměře 486 m2 s cihlovou stavbou pro rodinnou rekreaci se zastavěnou plochou cca 115 m2. Dům je napojen elektřinu, má vlastní studnu a je odkanalizován do jímky (6m3). Střešní krytina je eternit. Vyměněna byla okna za nová plastová včetně vstupních dveří do domu.

Dispozičně objekt nabízí 2+1 se vstupní chodbou, koupelnou a technickou místností. V podkroví je možné vybudovat vestavbu dalších až 3 pokojů. V domě proběhla rekonstrukce interiérů obytné části v roce 2017. Do domu byla přivedena voda (nové rozvody včetně odpadů), vybudování nových podlah včetně hydroizolace (krytina je PVC), vybudována nová koupelna se sprchovým koutem, nové rozvody elektroinstalace. Vybudování nového ústředního vytápění na elektrokotel. Kotel je ovládán přes wifi a dálkově můžete objekt včetně ohřevu vody připravit na váš příjezd. Samostatnou částí stavby s vlastním vstupem je kůlna. K domu byla přistavěno kryté posezení z kvalitních materiálů s rozestavěným grilem a udírnou. Na pozemku se dále nachází jezírko, houpačka pro děti, skalka.

V objektu je nainstalován kamerový systém s možností kontroly na dálku přes mobilní telefon. Na objektu je instalováno zařízení místního providera na rozvod internetu, který je v objektu poskytován zdarma. Součástí kupní ceny je i vybavení.

V blízkosti se nachází spousta lesů lákajících k houbaření. Kratší procházkou dojdete k Panskému rybníku s kde se chytají kapitální ryby. V létě uvítáte koupání v Sázavě nebo v jezeře Horka - Buda. Pokud vy, nebo vaše děti milujete koně, určitě si oblíbíte místní ranč Hodkov, kde se naučíte jízdu a péči o koně. Kompletní občanskou vybavenost naleznete v přilehlých Zbraslavicích (8min autem), nebo Zruči nad Sázavou (11min). Jednou týdně zajíždí kousek od domu pojízdná prodejna, vždy v pátek odpoledne.

Objednejte se na prohlídku této zajímavé příležitosti. V případě více zájemců si kupující vyhrazuje právo dát přednost nejvýhodnější nabídce.
Číslo zakázky: 260-NP00468
Město: Zbraslavice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 486 m2
Zastavěná plocha: 115 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lukáš Trnka

Trnka Lukáš
RE/MAX G8 Reality 9
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 731 646 315

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?