Prodej domu, 128 m2, Bělá nad Radbuzou

3 700 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 128 m2, Bělá nad Radbuzou

Toužíte po venkovském sídle s ideální dostupností centra města Bělá nad Radbuzou? Pak právě pro Vás je tato nabídka. Nemovitost na vlastním, rovinatém oploceném pozemku o výměře 1067m². Vstup do nemovitosti je zajištěn z hlavní ulice a to vjezdem s vrátky. Zahrada je osázena letitými ovocnými stromy a dřevinami. Stavebním materiálem celého domu je klasická pálená cihla. Střešní krytina je eternitová šablona přeložena v 90. letech. Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina, plyn. Voda je obecní + z vlastní studny, splaškové vody jsou napojeny na kanalizaci. Hlavní obytná plocha je situována do přízemí a dispozičně je uspořádána jako bytová jednotka 2+1 o celkové obytné ploše cca 81m² dále pak v podkroví jsou dvě ložnice s dílnou cca 47m2. Dům je částečně podsklepen cca 46m².

Další možnost využití obytných metrů nabízí půda, která jen nad celým půdorysem domu. Půda je celá pochozí s plně funkční střechou a ošetřeným krovem, kde po zateplení a zbroušení podlahy by mohla být další velkorysá bytová jednotka. Součástí pozemku je i naprosto funkční stodola s maštalemi o výměře cca 70m2.

Předností se jeví jako výborná dostupnost všech okolních spojení: hraniční přechod Železná 10 km, Eslarn (NSR) 13 km a Domažlice/Tachov 25 km. Pro více informací doporučuji prohlídku.

Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu,rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem.
Číslo zakázky: 003-NP03908
Město: Bělá nad Radbuzou
Ulice: Smolovská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 128 m2
Plocha pozemku: 1067 m2
Zastavěná plocha: 158 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel
RE/MAX G8 Reality 3
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?