Prodej domu, 158 m2, Blížejov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 158 m2, Blížejov

Přejete si dům exkluzivní, nízkonákladový, který splňuje ty nejmodernější standardy bydlení? Pak právě pro Vás je tato nabídka: rodinný dům na ideálním pozemku o výměře 601 m2. Dům se nachází v Blížejově, v neprůjezdné ulici, kde jsou v bezpečí jak děti tak domácí mazlíčci. Koncepce domu byla vytvořená dle zakázkového projektu, kde se pamatovalo především na jeho funkčnost, bezpečnost a vlídnost k potřebám rodiny v něm. Má ohromující dispozice 5+1 s velkorysým obývacím pokojem cca 28 m2, tři ložnice a univerzální místností (dílna, sklad, herna... cca 22 m2) s podlahovou plochou cca (158 m2) viz půdorysy.

Dokonalost domu umocňuje jeho pestrost pokojů, kde si každý člen rodiny nalezne svoje zázemí. K domu náleží prostorná garáž (24 m2) s el. pojezdem vrat. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel Vaillant-kondenzační instalovaný r. 2019. Dům je šetrný k jeho obyvatelům disponuje podlahovým vytápěním. Ohřev vody el. bojler 200L, voda je obecní a odpadní vody jsou svedeny do kanalizaci. Zahrada má parkovou úpravu a v jejím středu se nachází velkorysé sezení-terasa pro celou rodinu. Doporučuji osobní prohlídku, jedná se o výjimečný dům.

Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu,rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem. Cena je uvedena včetně právního a realitního servisu.
Číslo zakázky: 003-NP03952
Město: Blížejov
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 158 m2
Plocha pozemku: 601 m2
Zastavěná plocha: 163 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel
RE/MAX G8 Reality 3
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?