Prodej domu, 240 m2, Blučina

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 240 m2, Blučina

K prodeji nabízíme exkluzivně přízemní podsklepený RD 5+1 v obci Blučina na ulici Havlíčkova se zahradou, dvorkem, sklepem, technickými místnostmi, garáží, stodolou a využitelnými podkrovními prostorami k rekonstrukci nebo jako investici. Skládá se z uliční obytné části, která navazuje na dvorní trakt. Dvorní trakt je částečně obytný a částečně hospodářský
Dům je přibližně ze začátku minulého století, je částečně zrekonstruovaný, částečně k rekonstrukci a úpravám, volný dohodou.

Tento, z ulice nenápadný, dům leží na pozemku o zastavěné ploše a nádvořím o velikosti úctyhodných 885 m2, dalších 223 m2 připadá na zahradu.
Reálně leží dům a technické místnosti na 288 m2, dalších 197 m2 má stodola. Zbytek náleží na dvůr. Celková velikost obou parcel – zastavěné plochy a nádvoří a zahrady je tedy 1108 m2.
Dispozičně je dům rozdělen vstupní chodbou, ze které se vstupuje vpravo do obývacího pokoje, který je průchozí a navazuje na něj ložnice. Vlevo se vstupuje do dalšího průchozího pokoje a na něj navazuje kompletně zrekonstruovaný pokoj. Ve dvorní části domu se z chodby vstupuje vpravo do dalšího, samostatného menšího pokoje, vlevo do kuchyně, na níž navazuje spíž a koupelna s WC. Z chodby za kuchyní se vstupuje do další místnosti, aktuálně sloužící jako sklad.

Dům má dále velmi prostorný sklep, tři samostatné půdy, nad dvorní částí další technickou místnost, a dvoře garáž a velmi prostorou stodolu, která je ovšem ve špatném stavu. V pravé části stodoly jsou chlévy.
Střecha nad uliční částí je sedlová, nad dvorní částí pultová. Venkovní okna jsou plastová, vnitřní dvojitá, dřevěná, podlahy dřevěné/PVC/dlažba. Topení je řešeno ústředním topením s radiátory se starým plynovým kotlem. Nový je zakoupen a bude součástí zařízení, která zůstávají. Ohřev TUV je řešen elektrickým bojlerem. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě.

V obci je velmi dobrá občanská vybavenost a vynikající dostupnost do Brna – 2 km od sjezdu z D2-11.km. Nemovitostí lze bezproblémově ručit při hypotečním financování. V případě zájmu kontaktujte prosím makléře nabídky ideálně emailem.
Číslo zakázky: 309-NP00133
Město: Blučina
Ulice: Havlíčkova
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 1108 m2
Zastavěná plocha: 885 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kamil Jelínek

Jelínek Kamil


 
Tel. na makléře:
+420 774 006 863

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?