Prodej domu, 336 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 336 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Dovolujeme si Vám nabídnout zděný dům s garáží a zahradou, který je ideální na spojení podnikání s vlastním bydlením nebo jako vícegenerační bydlení.

Nachází se v centru Brandýsa nad Labem, jen pár kroků od náměstí - na rozcestí klidných ulic Podkostelní a na Betháni. K domu náleží útulná zahrádka s bazénem a s příjemným posezením v podobě menší terasy.

Prostory vhodné pro podnikání se nachází v přízemí, v patře pak prostorný byt o dispozici 3+1 s prosklenou verandou, odkud je moc pěkný výhled na místní kostel sv. Pavla.
Interiér bytu prošel před několika lety rekonstrukcí, přičemž některé řemeslné prvky byly zachovány. Jedná se například o krb či dřevěné parkety.
Velký potenciál skrývá samotná půda, která se rozprostírá nad celým domem. Majitel nechal zpracovat projektovou dokumentaci na renovaci celého domu včetně realizace zmíněné půdy. Nemovitost spadá pod památkovou zónu.

Dům lze využívat i jako vícegenerační bydlení, buďto úpravou prostoru v přízemí, kde je dispozice 2+1 nebo po realizaci půdy, kde je 98 m2.
V přízemí se rovněž nachází vlastní garáž pro jedno auto a pěkný prostorný sklípek s klenbovými stropy a žulovými kostkami na podlaze.
Dům se nachází kousek od brandýského zámku, vzhledem k tomuto a k výše uvedenému jej vyzdvihuje zajímavá lokalita, historie a potenciál.

Z inženýrských sítí je k dispozici voda, elektřina, spádová kanalizace a plyn. Vytápění je plynovým kotlem. Energetický průkaz se zhotovuje, proto aktuálně uvádíme nejnižší třídu G.
V Brandýse nad Labem je veškerá občanská vybavenost.

Prohlídkový den se bude konat po telefonické či e-mailové dohodě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Číslo zakázky: 205-NP08200
Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Ulice: Podkostelní
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 336 m2
Plocha pozemku: 275 m2
Zastavěná plocha: 275 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 739 186 918

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?