Prodej domu, 150 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

7 490 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 150 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Rádi bychom Vám nabídli patrový rodinný dům s garáží a zahradou v Brandýse nad Labem v části Spořilov.

Celková plocha pozemku je 618 m2, podlahová plocha domu je 130 m2 a aktuálně se nachází ve velmi zachovalém stavu o čemž svědčí i to, že se v něm doteď žilo.
Aktuální dispozice domu je 4+1, je částečně podsklepený, konstrukce je zděná, tašky pálené, v přízemí jsou plastová okna, v patře původní dřevěná. Rozvody jsou původní. Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle, ohřev vody vlastním bojlerem. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě, tedy elektřina, voda, kanalizace a plyn. Stáří domu je přibližně 60 let, ačkoliv je aktuálně vše funkční a zachovalé, je vhodný k rekonstrukci. Energetický průkaz nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
Ve fotografiích najdete vizualizace možného využití interiéru v podobě půdorysu.

Na pozemku se kromě domu dále nachází samostatná garáž, menší zděná stavba využívaná jako kuchyňka a dílna. Vše postaveno před cca 50 lety. Zahrada celkově poskytuje dostatek soukromí a vzhledem k umístění i odpočinek od každodenního ruchu.

Brandýs nad Labem se umisťuje dlouhodobě na předních příčkách v indexu kvality života ve městech. Má veškerou občanskou vybavenost, samotná nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě, za nás v jedné z nejzajímavějších ve městě. Na náměstí je to chůzí 10-15 min. V těsné blízkosti je škola, obchod s potravinami, sportovní areál a i řeka Labe, kde jsou vybudované cyklostezky, pláž a pěkné stánky s občerstvením. Na to navazuje příjemný lesopark zvaný Ostrůvek. Vše ostatní v rámci místní vybavenosti rovněž ve velmi dobré docházkové vzdálenosti.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě. Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců, může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Číslo zakázky: 205-NP08665
Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Ulice: Spořilov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 618 m2
Zastavěná plocha: 84 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 407

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?