Prodej domu, 174 m2, Brno

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 174 m2, Brno

V exkluzivním zastoupení majitele nemovitosti nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk na pozemku 614 m 2 v Brně Jundrově.

Nemovitost je situovaná v klidné části obce Jundrov, přímo pod oborou Holedná - 100 m od cyklostezky u řeky Svratky s výbornou dostupností do centra Brna.
Celému 1NP dominuje obývací místnost s kuchyňským koutem, nachází se zde i technická místnost, kde je umístěn centrální vysavač značky Menred, vstupní hala, koupelna se sprchovým koutem s WC. Schody vedou do 2NP, kde naleznete tři ložnice, šatnu a koupelnu s WC.
Obývací části dominují nová luxusní akumulační krbová kamna z přírodního kamene – mastku, která díky svým unikátním akumulačním vlastnostem a sálavému teplu zajišťují při minimální spotřebě dřeva komfortní teplotu. Kamna jsou propojena s 2NP podlaží a vytápí tak cely dům.
V celé podlahové ploše domu je vedeno elektrické podlahové topení. Bezpečnostní dřevěná okna s trojskly. Wifi po celém domě.
Rekuperace poskytuje stále čistý vzduch a spolu se solárními panely na střeše zajišťuje nemalou úsporu energie. Dům je napojen na elektřinu, vodu, ČOV, kalová jímka, dešťová voda svedena do trativodu. Konstrukce domu je ze ztraceného bednění VELOX, který zajišťuje výbornou tepelnou a zvukovou izolaci, pevnost konstrukce a tepelnou akumulaci.

Vilu obklopuje prostorná terasa s okrasnou zahradou, krásně propojené s okolím a nabízí dokonalé soukromí. Na venkovní terase najdete milé posezení se vstupem do vinného sklepa, který vám bude dělat radost po celý rok.

K vile přiléhá dvougaráž se skladovacím prostorem o celkové výměře 36 m2. Zaparkovat je možné i v prostoru před garáží, který je součástí výměry pozemku.

Tento tichý a útulný dům nabízí reprezentativní bydlení v žádané lokalitě.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotečním úvěrem.

Možná výměna za nový, nebo zrekonstruovaný „menší“ rodinný dům s doplatkem, popř. investiční byt/y a doplatek.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ráda vás poskytnu podrobnější informace a přivítám na prohlídkovém dni v nemovitosti. Rezervujte si prosím svůj termín prohlídky.

Těším se na setkání s Vámi.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
Číslo zakázky: 077-NP05246
Město: Brno
Ulice: Dubová
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 174 m2
Plocha pozemku: 614 m2
Zastavěná plocha: 123 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt, Jímka, Trativod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?