Prodej domu, 232 m2, Brno

11 995 000 czk / za nemovitost
Provizi naší RK nehradíte. Cena je vč. právních služeb a advokátní úschovy. Prodávající se může rozhodnout o případném kupujícím dle vlastních priorit.

Prodej rodinného domu, 232 m2, Brno

Sníte o bydlení v domě a jsou pro Vás v Brně novostavby nedosažitelné? Hledáte hotový a vyzkoušený dům se zahradou, s dostatečným prostorem k seberealizaci i odpočinku? A nebo hledáte nemovitost pro více generační bydlení? Je pro Vás důležitá veškerá občanská vybavenost po ruce?
Potom nabídka tohoto velmi prostorného domu může být právě pro Vás!

Tento dvou patrový rodinný dům s celkovou užitnou plochou přibližně 232 m2 se nachází v Brně, městské části Chrlice a je postaven na pozemku 212 m2.
Současná dispozice domu 4+1 je tvořena v přízemí zádveřím, chodbou, samostatným WC a garáží přístupnou jak zvenku tak i zevnitř, potom také vstupem na zahradu, schodištěm do sklepa a do 1.NP ve kterém se nachází kuchyň, koupelna s WC, prostorný a prosvětlený obývací pokoj s oknem do ulice. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči. Garáž uzavírají sendvičová vrata s elektrickým pohonem.
Dále schodištěm přejdeme do 2.NP, kde jsou 3 samostatné pokoje, koupelna s toaletou a sklad se vstupem na střechu.
Suterén/sklep pod celým domem je neocenitelným prostorem. Co všechno doma potřebujete? Prádelnu, sušárnu, sklady, dílnu, posilovnu, saunu? Zde to můžete mít.
K domu jsou připojeny veškeré inženýrské sítě. Vytápění je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem s radiátory a ohřev vody elektrickým bojlerem, vše umístěné v technické místnosti ve sklepě.
Jedná se o řadový dům, tedy ze dvou stran je dům zateplen sousedy. Z ulice a zahrady je fasáda zateplena polystyrenem o tloušťce 12 cm. Zateplení proběhlo přibližně před 10 lety včetně výměny oken. Okna jsou plastová s trojsklem. Vstupní dveře z ulice i ze zahrady jsou taktéž plastové. Poslední modernizace interiéru proběhla také přibližně před 10ti lety.
Energetický štítek je v přípravě, proto je uvedena prozatím třída "G".

Poloha Vám umožní od 2 do 10 minut dojít pěšky do obchodů, na autobus, k lékaři, na poštu či na Radnici. Vše podstatné je zde po ruce, no a v centru Brna jste také za pár minut díky rychlému vlakovému spojení.

Nepřehlédněte pro dokreslení pohledu na dům videoprohlídku a 3D prohlídku pod ikonami 360° nebo "spustit prohlídku". Půdorysy jednotlivých podlaží jsou přiloženy ve fotodokumentaci.

Pokud Vás tato nabídka zaujal, ozvěte se mi jakoukoliv cestou, projdeme spolu všechny potřebné detaily a dohodneme se spolu na termínu a čase prohlídky.
Číslo zakázky: 077-NP05253
Město: Brno
Ulice: Ctiradova
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 232 m2
Plocha pozemku: 212 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dušan Rouzek

Rouzek Dušan


 
Tel. na makléře:
+420 602 501 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?