Prodej domu, 210 m2, Brno

10 790 000 czk / za nemovitost
včetně právního servisu, provizi u této nabídky nehradíte.

Prodej rodinného domu, 210 m2, Brno

Chcete se svou rodinou bydlet ve vlastním domě se zahradou, a to hned, bez nutnosti rekonstrukce? Milujete vzdušné, slunné, otevřené prostory, kde se přirozeně propojuje život doma a venku? Hodila by se Vám navíc pracovna anebo samostatný byt pro odrůstající dítko? Máte do budoucna další stavební záměr?

Pak by se Vám mohl hodit rodinný dům z roku 2008 na klidné slepé ulici v městské části Brno-Maloměřice, nedaleko od cyklostezky na Cacovickém ostrově. Celková užitná plocha domu je 210 m2. Najdete zde vstupní chodbu (9,3 m2), toaletu (1,8 m2) a menší úložné prostory. Odtud pak projdete do kuchyně a obývacího pokoje (celkem 57 m2) s přímým vstupem na upravený dvůr a zahradu. Točitým schodištěm se dostanete do 2. nadzemního podlaží, kde se nachází dvě neprůchozí ložnice (24,5 m2 s balkonem 4,5 m2 a 24 m2) a koupelna (8,8 m2). V posledním, 3. nadzemním podlaží je pak druhá koupelna s toaletou a pokoj (26 m2) s kuchyňskou linkou (kterou lze případně odstranit, pokud ji nepotřebujete a ze vzniklého prostoru může být třeba šatna či komora). Tato místnost může sloužit třeba jako pokoj pro návštěvy, kancelář anebo zde může bydlet Vaše již odrostlé dítě, které by si chtělo hospodařit samostatně, ale stále v blízkosti rodiny.

Pozemek je rovinatý a jeho celková plocha činí 440 m2. Zadní část zahrady (263 m2) je navíc vedena jako plocha určená k zastavění, dle současného územního plánu jako plocha smíšená, dle nového územního plánu jako plocha smíšená obytná. Výhledově tedy bude možné na zadním konci pozemku postavit třeba garáž, menší dům nebo třeba sídlo firmy. K nemovitosti je k dispozici kompletní dokumentace.

Veškeré informace včetně 3D scanu a videoprohlídky najdete na stránce nemovitosti:
https://rodinnydum-hadecka.remax-reality.cz/

Energetický štítek třídy D.

Městská část Maloměřice patří k lokalitám, které jsou dobře dostupné do centra a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Velkou výhodou je také pěkná příroda doslova za rohem. Po pár minutách chůze dorazíte na Cacovický ostrov, který je známý svými hřišti pro děti, inline stezkou a zejména oblíbenou cyklostezkou kolem řeky Svitavy do Bílovic a dále do Moravského krasu. Nákupy obstaráte v nedaleké Bille, kde se soustředí i další obchody a služby. Dům je situován v řadové zástavbě, na klidném místě ve slepé ulici, přesto Vám tato poloha umožní do 5 minut dojít pěšky do obchodů nebo na tramvaj. Vše podstatné máte po ruce.

V případě zájmu si prosím rezervujte místo na prohlídkovém dni, který se bude konat v pondělí 28.11.2022. Těším se na Vás!
Číslo zakázky: 077-NP05270
Město: Brno
Ulice: Hádecká
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 210 m2
Plocha pozemku: 440 m2
Zastavěná plocha: 177 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (5 m2)
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Bodáková

Bodáková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 736 780 983

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?