Prodej domu, 310 m2, Budíškovice

4 390 000 czk / za nemovitost

Prodej , 310 m2, Budíškovice

Jste vícečlenná rodina a hledáte opravdu velký dům na venkově? Ve zdravém životním prostředí, obklopený loukami, lesy a přírodou? S možností mít velkou zahradu?

Rodinný dům s 8 pokoji a 2 kuchyněmi čeká na nové majitele v obci Ostojkovice nedaleko Dačic. Poskytuje veškeré zázemí a soukromí: velkou zahradu, uzavřený dvůr, garáž, stodolu, skleník, sklep na uskladnění ovoce a zeleniny, sklepní prostory s kotelnou a sklady paliva, další skladovací prostory.

V domě se nachází dva byty se samostatnými vstupy. V současnosti vše tvoří jeden celek, ale jednoduchou stavební úpravou je možné prostory zcela oddělit. První byt je v přízemí a má dispozici 2+1, druhý byt je v přízemí a 1.patře s dispozicí 5+1.
Byt č.1 o dispozici 2+1: Vstup ze zahrady do chodby a poté do moderní kuchyně s jídelnou. Dále z chodby do dvou samostatných pokojů o výměrách 17 a 12 m2. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou má výměru 10 m2.
Byt č.2 o dispozici 5+1: Vchod ze dvora do vstupní haly, dále do kuchyně, jídelny a velkého obývacího pokoje s krbem. Z obývacího pokoje na venkovní zastřešenou terasu s venkovním krbem a výhledem na zahradu a okolní louky. Z jídelny je vstup do menší pracovny a po schodišti do 2. podlaží, kde je koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a tři pokoje s výměrami 12 m2, 17 a 17 m2 a výhledy na zahradu a okolní louky.
V suterénu jsou technické a skladovací prostory s přímým vstupem na zahradu, sklad paliva a kotelna. Dům lze vytápět zplynovacím kotlem na dřevo a nebo plynovým kotlem. Přesun dřevěných špalků do suterénu je velice jednoduchý - jsou zde dvě shozové šachty, které vedou ze dvora přímo do prostorů vedle kotelny. V ceně nemovitosti je palivo na 1-2 zimy cca 25 m3 vysušeného dřeva.
Součástí domu je prostorná garáž s dílnou, velká stodola, sklad na ovoce a zeleninu. Do uzavřeného dvora se vjíždí dřevěnými vraty. Pokud rádi pěstujete zeleninu, můžete využívat skleník a na jeho zalévání vodu z kopané studny.
Přívod pitné vody je z obecního vodovodu. Kanalizace je svedena do septiku.
K domu náleží zatravněná zahrada s několika stromy. Pokud chcete mít ještě větší pozemek, je zde možnost přikoupit další, přímo navazující o výměře 2 405 m2 se samostatným vjezdem. Nyní je využíván jako ovocný sad a zahrada.

Pro další informace jsem Vám kdykoliv k dispozici a rád Vám pomohu s vyřízením hypotečního úvěru.
Číslo zakázky: 085-NP09419
Město: Budíškovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 310 m2
Plocha pozemku: 1627 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Luboš Janeček

Janeček Luboš


 
Tel. na makléře:
+420 608 124 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?