Prodej domu, 170 m2, Buštěhrad

17 795 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 170 m2, Buštěhrad

Hledáte prostorný rodinný dům v klidné lokalitě, s veškerou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do Prahy?

Buštěhrad je ideální volbou. Malé, rychle se rozvíjející město s krásným historickým centrem leží jen 20 minut severozápadně od centra Prahy, 15 minut od Mezinárodní školy v Praze (International School of Prague) v Nebušicích a pouhých 10 minut od letiště Václava Havla.

K prodeji vám zde nabízíme moderní rodinný dům o dispozici 4+kk a podlahové ploše 170 m2. Dominantu bydlení tvoří originálně pojatý obývací prostor, který je propojený s kuchyňskou a jídelní části. Velkorysé prostory jsou naplněny denním světlem. Stropními okny sem dopadají sluneční paprsky a naplňují ho optimistickou atmosférou. V domě se dále nachází tři ložnice, dvě koupelny s toaletou a samostatné WC na chodbě. Půdní prostory o rozloze 40 m2 vám dobře poslouží jako skladovací prostory.

Z hlavní společenské místnosti vede vstup rohovými francouzskými okny na venkovní zastřešenou terasu a zahradu s bazénem. Za letních slunných dní si zde budete připadat jako na dovolené – můžete se opalovat, koupat a užívat si plavání. Luxusní keramický bazén s pískovou filtrací má plně automatizovanou solnou jednotku. Křišťálově čistá voda s mořskou solí nezpůsobuje alergie a na slunci se nádherně třpytí. Hned přes cestu, jen pár metrů od domu, se navíc nachází tenisové kurty. Za sportem to tak budete mít jen minutu, jako byste byli v luxusně vybaveném přímořském resortu.

Celá zahrada je oplocena betonovou stěnou pro zajištění ničím nerušeného soukromí. Na zastřešené venkovní terase je připraven výstup pro komín pro výstavbu venkovního krbu. Ze zahrady vede rovněž vstup do technické místnosti s toaletou a praktickým dřezem, vhodným pro umývání nádobí po grilování. Na zahradě se dále nachází zahradní domek, v němž je ukryta řídící jednotka bazénu.

V celém domě je podlahové vytápění zajišťované plynovým kotlem včetně ohřevu vody. Jako rezerva je zde instalovaný rovněž elektrický bojler. Kromě topení jsou v hale k dispozici centrální krbová kamna, která dokážou vytopit převážnou část domu. Topení v domě je řízeno automaticky přes snímač venkovní teploty. Na všech oknech jsou bezpečnostní rolety, které zároveň plní teplotní funkci (zateplení v zimě, ochlazení v létě).

V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost. Mateřská školka je jen 80 metrů od domu, základní škola 800 metrů. Zubař a lékař pouhou minutu chůze. V blízkosti do 10 minut budete mít rovněž městský úřad, prodejnu s potravinami, vinotéku, cukrárnu, masnu, pizzerii, restauraci nebo fotbalové hřiště. Barokní zámek s rozlehlým zámeckým parkem přístupným pro veřejnost je vzdálen 10 minut. Buštěhrad má malebné historické jádro s rybníky, najdete tu také bývalý pivovar.
Číslo zakázky: 020-NP06236
Město: Buštěhrad
Ulice: Javorová
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 875 m2
Zastavěná plocha: 233 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?