Prodej domu, 700 m2, Čelákovice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej vily, 700 m2, Čelákovice

Dovoluji si Vám nabídnout nadstandardní funkcionalistickou vilu s rozlehlým pozemkem na Praze východ.

Svým architektonickým ztvárněním na základě kompletního projektu funkcionalistické vily od známého architekta Plečnika jako autora úprav Pražského hradu se jedná o výraznou stavbu nadstandardního zdařilého provedení, vymykajícího se v lokalitě běžné obytné zástavbě. Její historie sahá do 30 let minulého století, v průběhu let se celá nemovitost zrekonstruovala a rozšířila, nicméně její původní ráz zůstal.
Celková podlahová plocha všech staveb, které se nacházejí na pozemku 2.791 m2, je přes 700 m2.

Vila má celkem 3 patra, v prvním podzemním podlaží se nachází zdravotní zařízení - rehabilitační centrum vč. čekárny, kancelářských prostor a sociálního zázemí. Do těchto prostor je oddělený vstup z ulice, vše zajištěno bezbariérově. V tomto patře se rovněž nachází velká technická místnost zajišťující chod celé budovy (vytápění, vzduchotechnika, filtrační zařízení na úpravu vody a další).
V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka s kuchyní, terasami, koupelnou, garáží pro dvě auta a s místnostmi zamýšlenými pro posilovnu a saunu. Dále je příprava na vyhřívaný bazén (dle projektové dokumentace navržen a povolen s krytou halou ).
V posledním patře jsou dvě bytové jednotky s vlastními koupelnami, s terasou, krbem a s výhledem jak směrem do ulice, tak do vlastní zahrady.
Některé zmíněné místnosti a prostory jsou součástí přístavby, která byla realizována během posledních stavebních prací. Nebyla dokončena a je na novém majiteli, aby si zvolil finální vzhled včetně rozhodnutí ohledně zmiňovaného bazénu a ostatních prostor.
Díky početným a velkým oknům je v celém domě opravdu hodně přirozeného světla.

Na pozemku se rovněž nachází pěkný udržovaný altán postavený pravděpodobně současně s hlavním objektem kolem roku 1930. Je čtvercového půdorysu se stanovou střechou. Tento altán slouží aktuálně jako galerie a je majiteli v průběhu let zdařile stavebně udržován.
Naproti je srubová stavba, která měla sloužit jako sklad zahradního nářadí nebo by se dokonce dala využít i jako menší správcovský domek.

Prohlídky se budou konat po individuální domluvě.
Číslo zakázky: 205-NP07887
Město: Čelákovice
Ulice: Vašátkova
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 700 m2
Plocha pozemku: 2791 m2
Zastavěná plocha: 391 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 739 080 866

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?