Prodej domu, 128 m2, Chabařovice

3 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 128 m2, Chabařovice

Rodinný dům je zděný samostatně stojící, dvoupodlažní s plochou střechou a živičnou krytinou. Stojí ve vnitrobloku domu 602 na Husově náměstí, takže poskytuje klid a soukromí. Není podsklepený. Přístavba zádveří je přízemní s plochou střechou a živičnou krytinou. Oplechování je z Pz plechů. Dveře jsou dřevěné masiv. Vnitřní omítky jsou štukové. Topení je ÚT s plynovým kotlem. Objekt je po celkové rekonstrukci. Dům je dispozičně řešen jako byt 3+1 s kompletním zázemím. V přízemí je kuchyně s obývacím pokojem a jídelnou. Zde je podlahové topení. Technická místnost s plynovým kotlem, který ohřívá vodu a vytápí obytné prostory. Po schodech se vejde přes průchozí dětský pokoj do ložnice. Okna jsou dřevěná Eurookna a jsou situovaná na západ.

Na pozemku za domem je samostatně stojící zděná garáž, využívaná jako domácí dílna.
Jedná se o samostatně stojící zděný přízemní objekt garáže s dílnou. Garáž není podsklepená. Střecha je plochá se živičnou krytinou. Dveře jsou dřevěné, vrata jsou sekční. Okna jsou dřevěná jednoduchá. Podlaha je betonová. Elektro je zavedeno. Na objekt navazuje dřevěná pergola s betonovou podlahou, udírnou a krbem.

Celek doplňuje zahrada 418 m2 se záhony, dětským hřištěm, skleníkem a kůlnou. Pozemek končí u ramene Ždírnického potoka.
Jedná se o rovinné pozemkové parcely napojené na všechny inž. sítě v obci. Přístupy jsou bez závad na veřejnou komunikaci.

Veškerá občanská vybavenost je v místě.
Tohle příjemné bydlení v obci se 2500 obyvateli nenabízí jen blízkost města s širokou škálou možností k pracovním příležitostem, ale i těm vhodným pro relaxaci v přírodě, třeba na nedalekém jezeře Milada.
Číslo zakázky: 024-NP05628
Město: Chabařovice
Ulice: Husovo náměstí
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 128 m2
Plocha pozemku: 50 m2
Zastavěná plocha: 50 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Ciboch

Ciboch Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 604 608 000

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?