Prodej domu, 143 m2, Chocerady

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej domu na klíč, 143 m2, Chocerady

Developerský projekt Komorní Hrádek u Chocerad, okr. Benešov. Soubor 44 rodinných domů.

Již posledních 8 domů k prodeji.

Celý projekt se skládá z výstavby typových dvojdomů rozdělených na samostatné poloviny s vlastním pozemkem a číslem popisným. Obě poloviny navíc rozděluje zděná příčka z přístupové strany domu. Domy o velikosti 143 m2 s dispozicí 5+kk, ve dvou podlažích, jsou umístěny na pozemcích o velikosti od 450 m2 – 650 m2. Ty bude spojovat komunikace ze zámkové dlažby a to včetně chodníků pro pěší.
Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, v provedení "na klíč." Nyní v navýšeném standardu. ( např. elektrické předokenní rolety, venkovní terasa ) Pro více informací viz níže odkaz na webové stránky. Povrchy kombinují vinylovou podlahu a keramickou dlažbu a obklady ve větším formátu. K příjemným rysům představovaného projektu patří i to, že každý klient má vlastní prostor pro projednání svých individuálních potřeb a požadavků. Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, a to včetně instalace optických vláken pro rychlý přístup k internetu. Vytápění a ohřev vody je zajištěn tepelným čerpadlem ( vzduch - voda, 6 kW ), napojené na teplovodní podlahový rozvod a také na bojler.. A tím doplňkovým, v ceně domu jsou krbová kamna. Domy splňují energetickou náročnost třídy B.

Projekt Komorní Hrádek představuje ideální řešení pro rodiny, které chtějí bydlet v klidné lokalitě blízko přírody, ale zároveň na dosah hlavního města.
Komorní Hrádek je v blízkosti dálnice D1 exit 29, opačným směrem pak spojení do města Benešov s veškerou občanskou vybaveností.

Pro naše klienty zajišťujeme také financování úvěrem.

Pro více informací navštivte webové stránky https://www.rdkomornihradek.cz/, kde naleznete také termín pro sjednání schůzky.
Číslo zakázky: 061-NP02344
Město: Chocerady
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 143 m2
Plocha pozemku: 564 m2
Zastavěná plocha: 135 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - elektrické, podlahové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Gabor

Gabor Martin


 
Tel. na makléře:
+420 723 632 639

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?