Prodej domu, 399 m2, Chomutov

10 600 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 399 m2, Chomutov

Sháníte důmyslně řešený rodinný dům? K okamžitému nastěhování, či rekonstrukci dle Vašich představ? V klidné části Chomutova? Pokud jste na předešlé otázky odpověděli ano, pokračujte dále ve čtení, protože tato nabídka je určena právě Vám!

Dům o dvou nadzemních podlažích a suterénu Vám nabídne vše, co si jen budete přát. Pohodlí, prostor, vysoký standart, a to vše v klidné lokalitě. Celková plochu pozemku (660 m2) tvoří zastavěná plocha domu (226 m2), který je ze dvou třetin podsklepen (cca 150 m2), a zahrady (403 m2). Vstoupíme-li do domu ocitneme se v předsíni (dostatek úložného místa díky vestavěné skříni) vedoucí do prostorné haly (42 m2) s vysokými stropy, působící netradičním, ohromujícím dojmem, jejíž nepřehlédnutelnou dominantu je točité, ocelové, masivem obložené schodiště (vedoucí ze suterénu až do 2.NP). Postoupíme-li halou dále, dostaneme se do kuchyně prakticky obložené kachličkami a dlažbou, dále pak obývacího pokoje, napojujícího se na jídelnu. Z obývacího pokoje vede také vstup na terasu a zahradu. Celý prostor je krásně prosluněný, díky velkým oknům vnášejících do domu dostatek denního světla. Z haly se dostaneme ještě do šatny, prvního pokoje, a koupelny (12 m2) se sprchovým koutem. Vystoupáme po schodišti do druhého patra, a ocitneme se v neskromně velkých, atypických místnostech, zahrnujících ložnici s vlastním sociálním zařízením (WC, vana s tryskami) a balkónem + další dva pokoje (jeden momentálně využívaný jako domácí posilovna, druhý jako ateliér/odpočinková místnost). V suterénu domu se nachází prádelna s namáčecí vanou, kotelna (kotel BUDERUS + výměník na teplou vodu 200 l zn. VAILLANT, obojí na zemní plyn), sauna + bazének (2x1 m), a sprchový kout k ochlazení po použití sauny.

V celém domě jsou použity kvalitní drahé materiály (hojně použit masiv) - projekt čerpal inspiraci pro materiály, půdorys, i samotný vzhled domu z tzv. amerického způsobu prostorného bydlení, a naprosto tak odstraňuje stres a nepohodu malých místností typických pro české bydlení (např. výška stropu obytného prostoru 1.NP je 310 cm, oproti výšky klasicky používané výšky stropu 260 cm). Objekt je zabezpečen bezpečtnostním systémen Jablotron s kódy do jednotlivých místností a zvukovou sirénou na střeše. Dům má i samostatnou přilehlou garáž o velikosti 6,6 m X šířce 4 m, a střešní konstrukcí vytvářející tak dojem venkovního domku.

Dům je situován 5 min autem do centra Chomutova. V okolí najdete vše potřebné: ZŠ, MŠ, poštu, lékárnu, multifunkční areál pro sport i rekreaci, dětská hřiště, řadu restaurací apod.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na všechny Vaše dotazy, a můžeme se společně domluvit na termín prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05363
Město: Chomutov
Ulice: Třebízského
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 399 m2
Plocha pozemku: 660 m2
Zastavěná plocha: 226 m2
Plocha zahrady: 403 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (26 m2)
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Sklep: 150
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?