Prodej domu, 250 m2, Dambořice

3 995 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 250 m2, Dambořice

Profesionální stavební firmou se zkušenostmi z Německa postavená hrubá stavba rodinného domu 4+kk se 3 vzájemně propojenými garážemi a pozemkem na břehu potůčku Salajka?

Pokud se rozhodujete nad řemeslně velmi přesně provedenou hrubou stavbou svého nového rodinného domu, kterou si ve spolupráci se stavební společností majitele můžete individuálně přizpůsobit, je adresa U hřiště v Dambořicích ta správná. Pro názornost se souhlasem majitele využívám ukázku stavby zrcadlového domu.

Projděme si všechny výhody, které vám naše nabídka přináší:
- patrový řadový dům v dispozici 4+kk s přístupem do domu ze silnice a navíc s velikou terasou
- v prvním podzemním podlaží 3 vzájemně propojené garáže, lze využít i jako technické místnosti nebo prostory pro podnikání
- v prvním nadzemním podlaží zádveří, prostorná jídelna s kuchyní
- ve druhém nadzemním podlaží 3 pokoje
- hrubá stavba s příčkami, zateplenou střechou, bez instalací, ale možností individuálního vnitřního řešení
- stavbu lze převzít v dohodnutém stádiu dokončení, kdy bude tomuto stavu i odpovídající cena
- termín dokončení hrubé stavby dle dohody, nejpozději 1.9.2023
- na hraně pozemku potůček Salajka, poskytující závlahu a konstantní průtok vody
- velmi dobré sousedské vztahy, kde to žije tradicemi, folklórními festivaly, krojovanými oslavami, sady, vinicemi, vinnými sklepy,
- V katastru obce se těží ropa, místní ložisko je hlavním zdrojem ropy v ČR. Svou produkcí představuje téměř 55 % denní těžby ropy na území České republiky.
-Wikipedie uvádí, že v minulosti byla obec díky těžbě ropy jednou z nejbohatších v České republice, zejména v letech 2000 - 2015 disponovala značnými prostředky dosahujícími několika desítek milionů Kč ročně, které investovala, jak do infrastruktury, tak do sociální oblasti. Novorozencům například darovala 10 tisíc Kč, důchodcům dotovala obědy a do současnosti přispívá kulturním spolkům
- v obci restaurace, škola, školka, zdravotní středisko, bazén, 2 hřiště na fotbal, 3 hřiště pro děti, z toho jedno víceúčelové, dětský soubor Salajka, krojovaná kapela Dambořanka, úchvatná farská zahrada jako oáza odpočinku …., to je jen malý výčet kulturních a společenských možností obce s přibližně 1 500 obyvateli, kde se budete cítit velmi rychle doma.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Věřím, že na osobní prohlídce najdete další benefity tohoto domu a nad projektem dostavby domu společně s majitelem stavební firmy a prodávajícím v jedné osobě společně doladíte i vnitřní uspořádání domu podle vašeho přání. Těším se na setkání s vámi v Dambořicích.
Číslo zakázky: 268-NP01808
Město: Dambořice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 269 m2
Zastavěná plocha: 116 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr


 
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?