Prodej domu, 449 m2, Děčín

6 990 000 czk / za nemovitost
informace v realitní kanceláři

Prodej rodinného domu, 449 m2, Děčín

Nabízíme řadový dům s nebytovými prostory a zahradou, prostorným vzdušným bytem 5+kk
Dům se nachází v Prostředním Žlebu je situován s výhledem na Labské údolí.

Jedná se o patrový dům v jehož I.NP se nachází nebytové prostory ( v současné době zde byl auto servis. kde je možnost využití zvedáku na auta a ostatní) ke kterému je další místnost s výtahem, sklad a sociální zařízení .V 2.NP patře se nachází prostorný byt 5+kk. Kuchyň spojená s obývacím pokojem, následuje ložnice a dětský pokoj.. WC , koupelna, velká úklidová místnost s využitím na sklad potravin, šatnu apod. Dále jsou zde dva nedokončené pokoje , které stačí jen omítnout vymalovat, využití jako pracovna, pokoj pro hosty. Po výsuvných schodech se dostanete do 3.NP kde je podkroví , které je možné výhledově udělat také krásný prostorný byt 4+kk nebo je možné prosklenou zimní zahradu přes celé patro. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, kanalizaci, plyn. Vytápění ústřední elektrokotel. Okna plastová, podlahy v I.NP betonové v ostatních patrech prkenné. Přístupová cesta vede je po Labském nábřeží a vede až k domu. Parkování před domem , popřípadě v I.NP kde by mohla být velká garáž.

Je zde chráněné pásmo ČD , jelikož za domem vede železnice. Také zde je vybudována protihluková zeď a do domu není slyšet žádný hluk projíždějících vlaků. Sanaci domu zajišťují české dráhy.
K domu se současně prodává zahrada , která se nachází na konci řadových domů ve vzdálenosti cca. 50m od domu.
Pokud chcete bydlet ve svém a třeba více rodin je toto ideální dům pro Vás, jelikož zde můžete rekonstruovat dle svých představ a.

Nebytové prostory jsou možné využít pro podnikání v jakékoli sféře, protože jejich velikost nabízí mnoho podnikatelských záměrů .Velkou výhodou je nákladní výtah který vede do 2.NP.Využití tohoto domu je dvojí a to jako bydlení a domov pro dvě rodiny , a nebo jako podnikání a to v sociální oblasti ( menší domov pro seniory) a mnoho dalších podnikání.
Jedná se o část města s velmi dobrou dopravní dostupností , blízkostí centra města, nákupních center, lékaře, škola, školka, úřady.

Pokud Vás tento specifický dům zaujal neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku nemovitosti .
Rádi pomůžeme i s možností financování.
V případě zvýšeného počtu zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat nejlepší nabídku.
Číslo zakázky: 260-NP00550
Město: Děčín
Ulice: Labské nábř.
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 449 m2
Plocha pozemku: 351 m2
Zastavěná plocha: 351 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zlatuše Heinrichová

Heinrichová Zlatuše


 
Tel. na makléře:
+420 721 379 725

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?