Prodej domu, 449 m2, Děčín

6 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 449 m2, Děčín

Nabízíme prostory pro podnikání s bytovou jednotkou k nastěhování a zahradou, prostorným vzdušným bytem 3+kk ( další dvě místnosti )
Dům se nachází v Prostředním Žlebu je situován s výhledem na Labské údolí.

Jedná se o patrový dům v jehož přízemí se nachází velká garáž ( v současné době zde byl auto servis. kde je možnost využití zvedáku na auta a ostatní) navazuje velká místnost s výtahem do prvního patra, sklad a sociální zařízení .V 1.NP patře se nachází prostorný byt 5+kk. Kuchyň spojená s obývacím pokojem, následuje ložnice a dětský pokoj.. WC , koupelna, velká úklidová místnost s využitím na sklad potravin, šatnu apod. Dále jsou zde dva nedokončené pokoje , které stačí omítnout a vymalovat, využití jako pracovna, pokoj pro hosty. Po výsuvných schodech se dostanete do 2.NP kde je podkroví , ve kterém je možné výhledově udělat také krásný prostorný byt 4+kk nebo prosklenou zimní zahradu přes celé patro. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, kanalizaci, plyn. Vytápění ústřední elektrokotel. Okna plastová, podlahy v přízemí betonové v ostatních patrech prkenné. Přístupová cesta vede po Labském nábřeží až k domu. Možnost parkovat přímo u domu.
Sanaci domu zajišťují české dráhy.
K domu se současně prodává zahrada , která se nachází na konci řadových domů ve vzdálenosti cca. 50m od domu.Nebytové prostory jsou možné využít pro podnikání v jakékoli sféře, protože jejich velikost nabízí mnoho podnikatelských záměrů .Velkou výhodou je nákladní výtah který vede do 1.NP. Využití tohoto domu je dvojí a to jako bydlení pro dvě rodiny , nebo jako podnikání v sociální oblasti ( menší domov pro seniory) , autoservis, sklady, restaurace.
Jedná se o část města s velmi dobrou dopravní dostupností , blízkostí centra města, nákupních center, lékaře, školy, školky, úřady.

Pokud Vás tento specifický dům zaujal neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku nemovitosti .
Rádi pomůžeme i s možností financování.
Číslo zakázky: 260-NP00550
Město: Děčín
Ulice: Labské nábř.
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 449 m2
Plocha pozemku: 351 m2
Zastavěná plocha: 351 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zlatuše Staňková

Staňková Zlatuše


 
Tel. na makléře:
+420 721 379 725

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?