Prodej domu, 250 m2, Děčín

6 500 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 250 m2, Děčín

Hledáte domov pro sebe a svou rodinu, preferujete komfort, ale rádi byste si navzájem dopřáli dostatek soukromí? V klidné části obce Děčín? Na dosah veškeré občanské vybavenosti? Či investujete do nemovitostí, a dvě bytové jednotky využili k dalšímu pronajímání? Ať tak, či tak, znamená to, že už nemusíte hledat dál, protože tato nabídka je právě pro Vás!

Dům o dvou nadzemních podlažích Vám nabídne vše, co si jen budete přát. Pohodlí, prostor, a dostatek soukromí, a to vše v klidné lokalitě části Chrochvice. Celkovou plochu pozemku (866 m2) tvoří zastavěná plocha domu (150 m2) s dvěmi nadzemními podlažími, terasou, garáží, a dílnou, který je navíc celý podsklepen, a plocha zahrady (716 m2), s okrasnými keři, posezením, ohništěm, a bazénem.

Pojďme se společně podívat dovnitř: Vstoupíme- lid o domu, ocitneme se u schodiště, od něhož vede po levé straně vstup do první bytové jednotky (dispozice 3+1). V ní nás jako první uvítá předsíň s dostatkem úložných prostor, dále samostatná toaleta, a vstupy do tří místností - do kuchyně z níž vede dále vstup do koupelny se sprchovým koutem, do první ložnice, a do obývacího pokoje, z něhož vede vstup na balkón, a do druhé ložnice. V bytové jednotce proběhla rekonstrukce staršího data, je hezky udržovaná, a k okamžitému nastěhování, či k případné rekonstrukci dle vlastních představ.
Bytová jednotka je dispozičně, i rozvržením koncipována stejně jako v prvním patře, je však nověji zrekonstruovaná, a nabízí ještě terasu s vchodem z kuchyně, s krásným výhledem. Celý dům je světlý, prostorný, a dobře udržovaný (nová střecha, okrasná zahrada, atd.), a nevyžaduje žádné nutné investice. Je celý podsklepen (ve sklepě dílna), náleží k němu garáž, a jedno zastřešené parkovací místo navíc (další parkovací místa před garáží).
Zahrada je okrasná s krásnými keři, a stromy, a nabídne tak zasloužený odpočinek. V horkých letních měsících též zajisté oceníte bazén, a po večerech zase posezení u ohniště.

Dům je v dědickém, notářském řízení.

Výborné dopravní spojení do centra Děčína zajištěno hromadnou dopravou s autobusovou zastávkou (3 linky) jen kousek od domu (4 min chůze). Autem jste v centru města Děčín za 7 minut. Zde naleznete veškerou občanskou vybavenost: MŠ, ZŠ, supermarkety, drogérie, poštu, lékárnu, ordinaci praktického lékaře, a další. V okolí domu se nachází potraviny, dětské hřiště, ale i restaurace, a kavárna.
Lokalita je též protkaná zajímavými místy, vhodnými k rodinným, či turistickým výletům: vyhlídka Velký Chlum, rozhledna Děčínský Sněžník, zřícenina hradu Blansko, zámek Děčín, Skrytín, Sokolí Vrch, Zoo Děčín a mnoho dalších.

Zalíbila se Vám tato nabídka? Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit - rád Vám na ně odpovím, sdělím další informace, a můžeme se společně domluvit na termín prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05746
Město: Děčín
Ulice: U Hřiště
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 866 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek


 
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?