Prodej domu, 230 m2, Děčín

3 500 000 czk / za nemovitost

Prodej vícegeneračního domu, 230 m2, Děčín

Nabízím k prodeji dvougenerační rodinný dům v širším centru Děčína - Chrochvice. Na pozemku o celkové rozloze 723 m2 se nachází stavba č.p. 149, vedena jako rodinný dům. Zastavěná plocha budovy je cca 133 m2. Obytná plocha je cca 2 x 85 m2 + prostory v podkroví a sklep. Objekt je samostatně stojící zděná stavba s 2. NP, z větší části podsklepená s využitelným podkrovím. Sklon pozemku je mírně svažitý s terasovitými terénními úpravami.

Stavba domu je napojena na elektřinu, plynovod a obecní vodovod, odkanalizován do septiku s možností přípojky na kanalizaci. Svislé konstrukce jsou zděné z cihel, základy kamenné z pískovce. Stropní konstrukce jsou dřevěné trámové. Okna dřevěná zdvojená. Střecha je sedlová, částečně pultová, střešní krytina dosluhující eternit. Celková konstrukce stavby, včetně krovu střechy je zdravá. Rozvody médií jsou dnes již zastaralé a vyžadují modernizaci. Dispozičně dům nabízí 2 samostatné bytové jednotky s výměrou každé cca 85 m2 a dispozicí 3+1 v přízemí a 4+1 v patře. Vytápění je řešeno individuálně v jednotkách plynovým kotlem, ohřev vody plynovou karmou. Obě bytové jednotky jsou určeny ke kompletní rekonstrukci. V 1. NP byly realizovány nové rozvody topení včetně těles. V inzerci jsou zveřejněny orientační půdorysy jednotlivých obytných podlaží.

Na pozemek je zřízen společný vjezd se sousedním objektem pro OA a v zadní části domu se nachází stavba dvougaráže. Dešťová voda je svedena do retenční nádrže. Na pozemku se dále nachází zahradní krb, podsklepení garáží, které slouží jako další 2 technické místnosti, dále okrasné keře a dřeviny,

Nemovitost je vhodná k dvougeneračnímu bydlení, nebo pro 2 spřátelené rodiny. Vstupy do obou bytů jsou řešeny samostatně přes společnou chodbu.

V případě více zájemců po zveřejnění nabídky si prodávající vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě individuálně podaných nabídek.
Číslo zakázky: 024-NP06539
Město: Děčín
Ulice: Hviezdoslavova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 723 m2
Zastavěná plocha: 133 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Topení: Ústřední - plynové
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 50
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lukáš Trnka

Trnka Lukáš


 
Tel. na makléře:
+420 731 646 315

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?