Prodej domu, 210 m2, Dobřejovice

19 900 000 czk / za nemovitost
včetně všech služeb i provize

Prodej rodinného domu, 210 m2, Dobřejovice

Občas se na realitním trhu objeví poklad. Tady máte jeden v Dobřejovicích u Prahy - rodinný dům v hřejivém venkovském stylu s další víceúčelovou stavbou na pozemku, aktuálně využívanou jako fotoateliér se zázemím.

Dobřejovice sousedí s Jesenicí a Průhonicemi a do Prahy je to autem 10 minut. Dobřejovice nejsou žádné satelitní městečko, ale obec s dlouhou historií sahající až na začátek 14. století. Starší zástavba se potkává s novými domy v esteticky propojeném sousedství. A sousedství není v Dobřejovicích jen prázdný pojem - funguje tu několik občanských spolků, které pořádají kulturní, sportovní a společenské akce.

Prodávaný rodinný dům byl dokončen v roce 2004. Stojí v jihovýchodní části obce v ulici Horní, kde už je dokončená nejbližší zástavba. Dům je dispozičně řešený jako 5+kk. Druhá stavba je ateliérem s otevřenou dispozicí sousedící s garáží, vedle níž je kryté stání pro další vůz.

Spodní patro domu je hlavním denním centrem všeho dění - jde o spojený otevřený prostor kuchyně, jídelny a obýváku. Obývák má částečně prosklené stěny, takže je v příjemném propojení se zahradou. Ve spodním patře je taky koupelna s toaletou a menší pracovna, kde stejně nebudete mít klid, pokud máte malé děti. Proto vznikla ještě jedna pracovna - zahradní domek, který po úpravách splňuje všechny parametry prvotřídní zašívárny. Jsou tu kamna, přívod vody, vestavěné odpočívací patro i psací stůl a pracovní ponk s nářadím.

Horní patro domu je členěné na jednotlivé pokoje - originální ložnice s netradičně řešeným spacím i úložným prostorem, dva zajímavě propojené dětské pokoje, které jsou i oddělitelné, a taky je tu koupelna s toaletou a menší prádelnou. Ve spojovací chodbě jsou spouštěcí schody na půdu, kde je další úžasná zašívárna, tentokrát dětská, ale tu na fotkách nenajdete, na tu se musíte přijít podívat osobně.

Druhá budova kopíruje uliční hranu pozemku a zajišťuje tak hlavnímu domu naprosté soukromí uvnitř zahrady. Část stavby slouží jako vstupní brána s krytým širokým parkovacím prostorem, další část už je samotná budova, jejíž součástí je kromě ateliéru i skladovací prostor a garáž. Ateliér nabízí spoustu možností využití. Kdysi býval třeba jógovou tělocvičnou, ale je možné o něm do budoucna uvažovat i jako o dalším obytném prostoru, dílně, wellness zóně... V ateliéru je i kuchyňka a finská sauna, toaleta se sprchnou je za rohem.

Zahrada je členěná do několika částí a každá část má svoji vlastní odpočívací náladu. V jedné části je ohniště, v další vířivka, ve spodní části rostou ovocné stromy a ze dvou stran domu jsou místa k venkovnímu posezení - jednou na terase u domu, jednou v zahradě pod stromem.

Věřím, že fotogalerie ve vás vzbudí touhu vidět tuhle parádu naživo. Ale rozhodně nevynechejte ani virtuální prohlídku - je opravdu povedená!
Budu čekat na vaše zavolání.
Číslo zakázky: 262-NP00235
Město: Dobřejovice
Ulice: Horní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 210 m2
Plocha pozemku: 1033 m2
Zastavěná plocha: 212 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zuzana Vránová

Vránová Zuzana
RE/MAX Scopus
Stachova
14900 Praha 11 - Háje
Tel. na makléře:
+420 736 482 868

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?