Prodej domu, 214 m2, Dolánky nad Ohří

3 999 500 czk / za nemovitost
včetně provize, hypotečního a právního servisu

Prodej rodinného domu, 214 m2, Dolánky nad Ohří

Obec Dolánky nad Ohří se nachází v okrese Litoměřice v Ústeckém kraji asi sedm kilometrů jihovýchodně od Litoměřic při pravobřežní hraně nivy řeky Ohře pod severozápadním úbočím vrchu Skála (209 m n. m.). Žije zde přibližně tři sta obyvatel. V obci je úřad, knihovna, hospoda. Obslužnost je zajištěna autobusovou zastávkou v pěší vzdálenosti od domu a nedaleký je nájezd na dálnici D8 směr Praha nebo Drážďany.
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavení s garáží, hospodářskou budovou, zahradou a stodolou.
Hlavní stavba rodinného domu s číslem popisným disponuje vstupní chodbou na kterou navazuje hlavní obytná místnost s krbem. V přízemí další pokoj, kuchyně, koupelna, sociální zázemí a navazující chlév. V patře prostorná chodba se zachovalou podlahou z cihel a další pokoje. Objekt měl před patnácti lety vyměněnou střešní krytinu, opraveny byly klempířské prvky a okna vyměněna za plastová. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod, kabelovou televizi, elektřinu a plyn (momentálně přípojka odpojena).
Na pozemku se dále nachází samostatná prostorná garáž s podkrovím, hospodářská stavba s možným využitím jako vejminek a stodola.
Parkování možné přímo na pozemku. Nemovitost má potencionál pro rodinné bydlení, podnikání i vícegenerační bydlení. V případě zájmu o nemovitost zhlédněte kompletní prezentaci nemovitosti a pro doplňující informace volejte náš tým, u kterého se objednáte na veřejnou prohlídku která se koná dne 26.8.2022. Hypoteční úvěr na nemovitost s aktuální nejnižší úrokovou sazbou zařídíme zdarma. Jako proti hodnotu můžete nabídnout Váš byt s doplatkem.
Číslo zakázky: 239-NP01170
Město: Dolánky nad Ohří
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 214 m2
Plocha pozemku: 995 m2
Zastavěná plocha: 301 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Kožíšek

Kožíšek Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 006 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?